Evet Nerede Kalmıştık?

Nerede kalmistik

Hande ben arkadaşlar selamlar herkese. Güzel geçinen, gerçekten insanlığa önem veren bir bayanım ben. Tamamen arkadaşlık kurmak adına buradayım. Mesajlarınızı ona göre atarsanız sevinirim. Öğrenciyim aslında ama part-time olarak çalışıyorum. Öyle ciddi bir sorunum yok, maddi ve manevi olarak rahatım. Ama sorun ne biliyor musunuz? Ben çok ama çok yalnızım arkadaşlar ya. Bu nedenle gerçekten bana iyi gelecek bir erkek arkadaşa ihtiyaç duyuyorum.

Umuyorum ki bu konuda yanımda olursunuz. Evet mesajlarınızın tamamına karşılık vereceğim emin olabilirsiniz. Her zaman benimle yola çıkanla sonuna kadar gitmişimdir. Biraz heyecan var ama olsun ben buradayım. Son dönemlerde ciddi bir yalnızlık içerisindeyim. Bazen sevgilim olsun istiyorum ama önce arkadaşça ilerleyeceğim. Ha bir de bakımlıyım hem de çok. Kendimi güzel hissedersem mutluyum anlayacağınız. Son zamanların en güzel arkadaşlığını aradığımı söyleyebilirim.

Neyse umuyorum buradan bana yazacak olanlar gerçekten kız arkadaş arıyordur kendine. Yoksa vakit öldürmenin anlamı yok ki. Siz mesajlarınızı yazın ben her türlü döneceğim. Zaten sabırsızlıkla bekliyorum ve umuyorum ki güzel şeyler olacaktır. Evet nerede kalmıştık diyerek yeni bir aşka yelken açmak istiyorum.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

3 yorum

  1. yorumbanneri
  2. Selam ben Mehmet 35 yaşındayım atletik bir yapıya sahip olduğum için aslan burcuyum duygusal ve sevecen bir yapıya sahibim. Allah korkusu olan dini bütün bir insanım, vicdan sahibiyim kafamı yastığa koyduğumda vicdanım rahat bir şekilde uyumak isterim o yüzden iş hayatımda. Özel hayatımda ve arkadaşlık hayatımda çok hassasım, ince eleyip sık dokurum. Karşımdaki insanı incitmemek için kelimelerimi düşünür, seçer öyle söylerim. Kul hakkı yemekten ve kalp kırmaktan çok korkarım. Yüzme, severim, sosyal biriyim.