Evlenmek İsteyen Bayanlar

Evlenmek İsteyen Bayanlar

Merhaba ben Funda. Maddi durumum iyi halim vaktim yerinde. Evlenmek isteyen bayanlar arasında olduğunu biliyorum. Herkes şu sıralar güzel huydan iyi anlaşabilmekten yakınıyor zaten. Ama evlenmek isteyen bayanlar tel ve fotoğrafları ararken sizin beklentileriniz tam olarak  neler bunun yanıtını verebilir misiniz? Şu sıralar yalnız olabilirim. Kafam bozuk da olabilir. Ama gelin görün evlilik isteyen bayanlar dan biri olarak fazlası ile istekliyim bu konuda. Bu yüzden de açık açık söyleyebilirim ki evlenmek istiyorum. Evlenmek isteyen zengin bayanlar seçici mi olur bilemem ama bende karşımda doğru düzgün kişiler görmek istiyorum. Neyse arkadaşlar sizden beklentilerimi paylaşmak istiyorum. Lütfen sizde evlilik arayan bayanlar dan beklentilerinizi mesajlarda belirtin.

Evlenmek İsteyen Bayanlar Tel ve Fotoğrafları

Ciddi evlilik düşünen bayanların telefon numaraları yada evlenmek isteyen bayanlar ilanlarını araştırırken nelere dikkat ediyorsunuz mesela? Yaş takıntınız var mı merak ediyorum. Benim yaşım 32. Tam genç sayılırım ama bazıları da var ki geçti diyorlar? Bu yaşta evlenmek tuhaf mı yani? Evlenmenin ne yaşı ne zamanı olur bence. Böyle basit şeylere takılmıyorum zaten. Daha önemli şeyler var. Söyledim doğruluğa samimiyete güvene çok önem veririm diye. Karşımda ki kişinden de ilk öncelikli beklentilerim saygıdır.

Ciddi evlenmek isteyen bayanlar gibi benimde hayallerim, düşüncelerim, isteklerim var. Bu durum aynen sizin içinde geçerli olmalı. Ne istiyorsunuz? Karşınızda ki insandan neler bekliyorsunuz bunları en başında tek tek konuşmak gerekiyor. İnsan sonuçta her gün evlenmiyor. Bazen bekar olmamı kafaya takıp biraz kıskançlık yapsam da kendi içimde bu konuyu hallettim sayılırım. Kuzenlerim mesela evlendiler. Başka şehirden bana nispet yapıyorlar. Acelemiz yok doğru kişiyi bulduktan sonra ooo neler olur neler öyle değil mi beyler 🙂

Ciddi Evlilik Düşünen Bayanlar Arıyorum

Aslında bu tarz bir sitede numaraların açık açık verilmesi taraftarı değilim. Mesaj atarsınız konuşuruz duruma göre ben zaten size telefonumu iletirim. Uzun uzadıya sohbetimi yapar aklımıza yatarsa görüşürüz. Günümüzde evlilik isteyen bayanlar git gide azalıyor. İnsanların kafa yapıları değişse de, hayat şartları zorlaşsa da insanların birbirine olan güvenleri azalsa da ben imkansızı gerçekleştireceğim, inanıyorum.

İnsanlara nasıl güveneceğim onu da açıklayayım olmazsa.  Tek amacım evlenmek. Evimi kurmak, hanım hanım oturmak. Çalışan bir bayanım peki bu sizin için sorun olur mu? Konu hakkında bilgi rica ediyorum beyler. Umuyorum ki güzel bir süreç bizi bekliyor olacak. En kısa zamanda mesajlarınızı bekliyorum. Yorumları da okuyacağım sorun yok. Umutluyum bu defa bakalım ya.

Mesaj Gönderin


6 yorum

  1. Selam Funda hanım iyi geceler ismim Mehmet Burdur’da yaşamaktayım yaşım 42 niyetim ciddi evlilik arıyorum sizde arıyorsanız tanışalım beni istediğiniz zaman arayabilirsiniz.