Evlenmek İsteyen Emekli Bayanlar

Evlenmek isteyen emekli bayanlar

Merhaba Yasemin ben. 47 yaşında, emekli dul bir bayanım. Niyeti ciddi evlenmek isteyen emekli bayanlar arıyorsanız işte karşınızdayım. Erken emekli oldum arkadaşlar. Hem maaşım var hemde kendime ait bir dairem. Yaklaşık 1 yıldır emekliliğin keyfini sürüyorum desem yeridir. Kendime daha fazla vakit ayırıyorum. Bol bol kitap okuyup yapamadığım şeyleri yapma gayretindeyim. Hayattan keyif almaya çalışıyorum bir nevi.

Boşandıktan sonra uzunca bir süre evliliği düşünmedim ama artık yaşımın da ilerliyor olması beni böyle bir arayışın içine itti. Yalnızlık nereye kadar gidecek? Bende çocuk sahibi olmak, mutlu bir yuva kurmak istiyorum yeniden. Evlenmek isteyen emekli dul bayanlar hakkında ki düşünceleriniz neler peki? Dul olmam sizin için bir sorun olur mu arkadaşlar? Düşüncelerinizi detaylı bir şekilde belirtirseniz sevinirim.

25 sene kamu kurumunda çalıştıktan sonra emekli oldum. Şöyle çevreme baktığımda arkadaşlarımın bir çoğu evli ve huzurlu bir hayat sürüyorlar. İnanın zaman zaman imreniyorum ama kaderi yazmak insanın kendi elinde değil maalesef. Artık geçmişe sünger çekip kendimi evliliğime adamak ve ikinci baharımı yaşamak istiyorum. 40 yaşı geçmiş kendine bakan niyeti ciddi olan beyler buyursun bana mesaj yazsınlar. Amacı gerçekten evlilik olan kişiler yazsın ama ne olur. Arkadaşlıkmış gezip tozmaymış bu tarz şeylerle kaybedecek ne zamanım var ne de heyecanım var çünkü. Bu yaşa kadar dünyanın yükünü omuzlarında taşımış gibi hissediyorum kendimi.

Evlenmek İsteyen Emekli Bayanlar

İlişkilerimde emek veren bir yapıya sahibim arkadaşlar. Mücadele eder savaşırım ama bir yerden sonra aynı hassasiyeti aynı gayreti göremeyince bende ipler kopma noktasına geliyor. Beklentilerim tabi ki var evlilikten. En önemlisi saygı. Sevgi sonra gelir. Saygı olursa güven olur, aşk olur evlilik de ardından gelir. Bende böyle yani anlayacağınız. Eşimin bana saygı göstermesi ve anlayışlı davranmasını isterim. Fikirlerime önem vermeli, beni dinleyip sorunlarımıza beraberce ortak çözümler bulmamız gerekir.

Asla kıskanç değilim mesela. Bunun dışında erkek arkadaşıma, eşime ilgim bitmez. Vaktimin tümünü eşime adamak, eşimle zaman geçirmek istiyorum. Beraber tatile gidebilmek, eğlenebilmek ve farklı aktivitelere yapma düşüncelerim var. Şimdiye kadar yaşayamadığım şeylerin acısını çıkarırcasına. Evlenmek isteyen emekli bir bayan olarak aradığım tek şey gerçek aşk, gerçek mutluluk. Bulana kadar da vazgeçmeyeceğim.

Yazmak isteyen beyler açıkça ifade etsin kendini. Umarım iyi bir başlangıç yaparız. Ben inanıyorum arkadaşlar sizler de inanın ki hep iyiliklerle karşılaşalım. Mutlu olmak bizimde hakkımız öyle değil mi? Yorum ve mesajlara telefonumla dönüş yapacağımı daha söylemek istiyorum. Görüşmek üzere en kısa zamanda ama.

Serap 28 Arayış: Evlilik

https://www.hemenarkadasbul.com/evlenmek-isteyen-memur-bayanim.html

Mesaj Gönderin


[mashshare]

3 yorum

  1. yorumbanneri
  2. Selam Yasemin hanim ben yurt dışında yaşıyorum yaşım 53 uzun zamandır yalnız yaşıyorum dulum artık ciddi bir ilişki istiyorum sizinle ileriye dönük tanışmak isterim