Evlenmek İsteyen Emekli Erkekler

Evlenmek isteyen emekli erkekler

Selamlar adım Osman. Evlenmek isteyen emekli erkekler arasındayım. Var mı benim gibi düşünen ve evlenmeye karar verenler acaba? Yaşım 58 arkadaşlar. 2 senedir yalnızım aslında. Bu duruma son vermeye geldim. Biraz kendim hakkında bilgi vermek istiyorum sizlere. 30 sene boyunca çalıştım. Emeklilikle beraber tazminatımı da alınca artık yuva kurmanın zamanı geldi diye düşündüm. Romantik ruhlu, kadınını mutlu etmeyi bilen birisiyim. Elimden geldiğince insanlara yardım eder yanlarında olmaya çalışırım. Artık kendim için bir şeyler yapma vakti diye düşünüyorum. Özlemini çektiğim yuvayı kurmak için buradayım. İllaki benim gibi yaşlı evlenmek isteyenler vardır diye düşünüyorum.

Mutlu bir yuvanın hayalini herkes kurar ama bu birazda insanların kendi elindedir arkadaşlar. Karşılıklı anlayış ve doğru iletişim sağlandığı taktirde evlilikte ve ilişkilerde güzel beraberliklerin yaşanacağı kanısındayım. Eş adayımdan da beklentilerim bu yönde haliyle. Doğru iletişim kurabilme yetisinin olması ve olaylara anlayışla yaklaşmayı bilmesi.

Genelde hep pozitif bir yapıya sahibimdir. Evlenmek isteyen emekli erkekler arayışında olanlarınız varsa bana mesaj yazmanız yeterli olacak bayanlar. Onun dışında farklı bir talebim yok. Kendinize dair fikir verirseniz harika olur. Demek istediğim şey kendini ifade edebilen, erkeğe bağımlı, muhtaç yaşamayan güçlü kadınlar ayrıca dikkatimi çekmekte. Ölüm var kalım var çünkü. İnsan kendi ayakları üzerinde durabilmeli bence.

Evlenmek İsteyen Emekli Erkekler

Bu yaşıma kadar kendime iyi baktım diyebilirim arkadaşlar. Emeklilikten sonra iş güçte olmayınca inanın yalnızlık çekilmez oluyor. Sessizliğimin, içime kapanışlarımın nedeni de bunlardan olsa gerek. Ah gençliğim demek istemiyorum.

Sevgili hanımlar evlilik için geç inanın bana. Aşkın yaşı olmazmış. Yaş demişken eş adayımın yaş aralığı en fazla 45-55 arası olmalı. Her zaman olgun bir birey oldum. Ağır adamım. Bunun dışında nasıl desem öyle sinemaya gitmeyi severim, el ele dolaşmayı falan. Evleneceğim kişiyi mutlu edeceğime inanıyorum. Belli mi olur belki gençliğimiz de yaşayamadığımızı yaşamak şimdiye nasip olur. Varsa merak ettiğiniz bir soru lütfen buradayım arkadaşlar.

Yeni bir başlangıç için her şey. Gerçekten güzel olacak benim inancım o yönde. Onun dışında benim merak ettiğim farklı bir şey yok. Söz sizde arkadaşlar. Genel olarak çevremde de sevilen bir adamım. Tüm sevgimi artık eşime adamak amacındayım.

Hamdi 38 Arayış: Evlenmek

https://www.hemenarkadasbul.com/esi-vefat-etmis-evlenmek-isteyen-erkekler.html

Mesaj Gönderin


[mashshare]

2 yorum

  1. yorumbanneri
  2. Merhaba Osman bey ben 47 yaşındayım çalışan biriyim 8 yıldır ayrıyım 2 çocuk annesiyim eğer İstanbul’daysanız sizi tanımak isterim İstanbul dışıyla zaten mümkün değil