Evlenmek İsteyen Engelli Bayan İlanları

Evlenmek isteyen engelli bayan ilanlari

Merhaba herkese ben Burcu. 28 yaşında hafif işitme engelli olan bir bayanım. Evlenmek isteyen engelli bayan ilanları için buradayım arkadaşlar. Engelli evlilik sitesi sayesinde uzun zamandır hayalini kurduğum evliliği gerçekleştirmek istiyorum. Eğer sen de engelliyim evlenmek istiyorum diyorsan hayatını paylaşabileceğin, anlayışlı ve sevgi dolu bir eş için doğru yerdesin. Arkadaşlar bayağı bir zamandır internetten engelli evlilik ilanları diye aramalar yapıp çeşitli ilanlara bakıyordum. Ardından kendi ilanımı açıp kriterlerimi yazmak istedim. Bu süreçte birçok güzel dostluklarım oldu diyebilirim. Kendi aramızda engelli evlilik Whatsapp grubu oluşturduk. Bizim gibi niyeti ciddi evlilik olan arkadaşların olduğu. Katılmak isteyen düzgün arkadaşlar varsa onları da Whatsapp grubumuza ekleyebiliriz seve seve.

Evlenmek İsteyen Engelli Bayan İlanları

Biraz kendimden bahsedeyim size arkadaşlar. Ben 168 boyunda 52 kiloda bakımlı güzel bir bayanım. Gezmeyi çok seven birisiyim. Sinema tutkunuyum ve kitap okumak en büyük hobim. Bir firmanın muhasebe bölümünde çalışıyorum. İşimden oldukça memnum. Hafta sonları çalışmadığım için kendime ayıracak bolca zamanım oluyor arkadaşlar.

Birçok engelli insanın hayatına dokunmuş olan zorluklara rağmen, evlilik gibi önemli bir adımda da mutlu olmayı hak ettiğimize inanıyorum ben. Engelli insanların hayatlarında yaşadıkları zorlukları az çok biliyorum arkadaşlar. Her ne kadar toplumumuzda fazla yer bulamasak ta bir çok şeyin farkında olduğumu söyleyebilirim. O yüzden eş adayımı seçerken bir ayrışım yapmak istemiyorum. Ortopedik engelli birisi ile dahi evlenebilirim. Yeter ki birbirimiz için doğru insan olduğumuzun farkında varalım. Birbirimize bir ömür boyu destek olmayı bilelim.

Engelli Evlilik Sitesi İlanları

Eşimden beklentilerim olacak tabii arkadaşlar. Yoksa bu engelli evlilik ilanını neden açayım. Benim hayatta en çok değer verdiğim şey saygı görmektir. Herkese karşı saygılı olduğum gibi bende aynı saygı ve değeri görmek isterim. Eşimden de beklentim bu yönde olacak. Bununla beraber anlayışlı olmasını ve bana her konuda destek olmasını istiyorum. Hayatın içerisinde zorluklar her zaman var ve olmaya da devam edecek. Eğer biz birbirimize güçlü bir şekilde sarılırsak tüm bu sorunların üstesinden gelebileceğimizi düşünüyorum. Hayata tutunmalı hayattan kopmayan hayatla mücadele içinde biri olmasını istiyorum eşimin.

Tabii ki sevgi, sadakat ve karşılıklı anlayışın temelinde bir ilişki olmalı. Bir eş olarak, sevgi dolu bir ilişkiyi paylaşmayı, birlikte büyümeyi ve hayata karşı dimdik durmayı arzuluyorum. Birlikte güzel günler görmek, geleceğimizi planlamak ve mutlu bir evlilik yaşamak en büyük hayalim. Eğer sen de hayatta tutku dolu, güvenilir ve anlayışlı bir eş arıyorsan, ilanıma yanıt vermeni heyecanla bekliyorum. Gelecekte birlikte kuracağımız mutlu yuva için adımlar atmaya hazır mısın? O  halde mesajlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Sevgiyle kalın.

Bahar 30, Arayış : Arkadaşlık

https://www.hemenarkadasbul.com/engelli-arkadas-ariyorum.html

Mesaj Gönderin


[mashshare]

10 yorum

  1. yorumbanneri
  2. Ben işitme engelli cihazı engelliyim küçük yaşta geçirdiğim rahatsızlık sonucu engellim oldu 28 yaşındayım Karabük yaşıyorum çalışıyorum iş arıyorum daha önce iş deneyimlerim var vb koltuk fabrika tekstil döşemecilikte çalıştım

  3. Ben işitme engelli engeliyim azda olsa konuşabiliyorum küçük yaşta geçirdiğim rahatsızlık sonucu engellim oldu güzel aile kavramını bilen ciddi arkadaşlar kurmak istiyorum Karabük’te yaşıyorum 28 yaşındayım

  4. Merhaba burcu hanım ben Hamza bende sizin gibi hafif görme bozukluğu mevcut buradaki amacım ciddi evlilik gönlümün prensesi evimin kadını olmaya var mısın bekarım 32 yaşındayım Manisa’da ikamet etmekteyim niyetiniz ciddiyse bana mesaj yollaman yeterli ben dönüş yaparım Whatsapp uygulamasını telefonum kaldırmadığı için yüklemeyi geçici olarak kaldırdım normal mesaj yazman yeterli