Evlenmek İsteyen Erkek Doktorlar

Evlenmek isteyen erkek doktorlar

Merhaba sevgili hanımlar. Evlenmek isteyen doktorlar arasında olan Ufuk ben. 36 yaşındayım. Evlilik arayışında olan doktorlar var mı diye şöyle bir göz attım. Neyse ki benim gibi düşünen eş arayan doktorlar da varmış. Bu konuda yalnız olmadığımı gördüm Bu süreç içinde konuşacağım, sohbet edeceğim kişiler olacaktır. Sonrasında ki duruma göre evlilik kararı alır yada almayız duruma göre bakıp hareket edeceğiz. Her şey nasip kısmet biliyorsunuz. Evlilik için doktor arayanlar varsa bana çekinmeden mesaj yazabilirler. Daha önce görüştüğüm kişiler oldu ama öyle ciddi bir beraberlik değildi. Zaten çok uzunca bir süre okul hayatı üstüne birde tıp okumak oldukça meşakkatli olduğu için bu tarz işlere pek vakit ayıramadım doğrusu.

Devlet hastanesinde Dahiliye uzmanıyım. Sağlık sektöründe hekim olarak çalıştığım için hastalarımla kurduğum ilişkilerde daima iletişime ve anlayışa önem vermişimdir. Bu değerleri, özel hayatımda da sürdürüyorum. Aynı zamanda romantik bir yanım da var. Küçük sürprizler yapmayı, sevdiklerime keyifli anlar yaşatmayı seviyorum. Artık bende herkes gibi hayatımı bir düzene sokma amacındayım. Uzun ve zorlu geçen nöbetlerin ardından sıcak yuvama gelmek, eşimle beraber romantik anlar geçirmek istiyorum.

Evlenmek İsteyen Erkek Doktorlar

Çevrem geniş arkadaşlar. Hastanede diğer doktor arkadaşlar olsun, hemşire arkadaşlar olsun iyi güzel vakit geçiriyoruz fakat yalnızlıkta bir yere kadar. Güzel hayaller kuruyorum gelecekle evlilikle ilgili. Eşimle beraber yemek yapmaktan tutunda, beraber seyahatlerden alışverişlere kadar bir çok şey aklımdan geçiyor. Niyeti ciddi olan kişiler genelde evlilik için ciddiyet ve karşılıklı saygı temelinde bir birliktelik ararlar. İlişkimde her şeyi yaşayabileceğim uzun vadeli, sağlam bir ilişki düşüncesindeyim. Evlilikte güvenilirlik, sadakat ve birbirimizi destekleme değerlerin olması gerekiyor.

Evlenmek İsteyen Hekimler

Evlenmek istiyorum dediğimde sende mi evde kaldın gibisinden bana gülüp geçenler oluyor. Ciddi evlilik niyeti olan doktorlar yok mu hiç. Bir ben mi evde kaldım yani 🙂 Bu yüzden arayışımı evlenme isteğimi buraya taşıdım. Neler olacak bakalım bende merak etmiyorum. Kıymetli hanım arkadaşlar ile sohbetim devam edecek. Evleneceğim kadında fazla büyük beklentilerim yok. Sadece sadık olsun bana yeterli arkadaşlar. Bitti bu yani. Yaş ise 36 yeterli. Yukarısı da olabilir, birbirimizi seversek gerisi mühim değil.

Artık tek takılmanın mantığı yok. Bir ruh ikizim olmalı. Eşim olmalı diye düşündüğüm için geldim. Umarım anlaşacağım biri olur ve yolumuza beraber bakarız. Azda olsa evlilikten ve eş adayımdan beklentilerimden bahsettim size. İlanımı okuyup benimle evliliği düşünen bayan arkadaşların mesajlarını bekleme vakti şimdi. Sağlıcakla kalın diyerek sizden gelecek mesajları bekliyorum. Görüşmek dileği ile..

Arif 28 Arayış: Evlilik

https://www.hemenarkadasbul.com/evlenmek-isteyen-erkek-polisler.html

Mesaj Gönderin


[mashshare]

1 yorum

  1. yorumbanneri
  2. Merhaba ilanınızı gördüm ve tanışmak istedim. Şu aşamada adımı Ayşe demek istiyorum. Rumuz olarak kabul edebilirsiniz. 85 ağustos doğumlu 1 yıl süren bir evlilik süreci olmuş güzel bir kadınım. Boşanalı 6 yıl oldu. Meb de İngilizce öğretmeniyim. Çocuk sahibi değilim. 170 boyunda 60 kiloyum. Kumralım. Kısa vadede tanışarak (saygı ve sevgi bağlarıyla örülmüş) evlilik düşünen biriyim. Yazınızda uzun süreli ve her şeyi yaşayabileceğim bir ilişki istiyorum yazmışsınız. Tam olarak anlayamadım. Örneğin ben evlilik öncesi bir birlikteliğe karşı biriyim. Yalnızca söylemek istedim.