Evlenmek İsteyen Erkek Öğretmenler

Evlenmek isteyen erkek ogretmenler

Evlilik için öğretmen arayan bayanlara merhaba demek istiyorum. Evlenmek isteyen erkek öğretmenler için mutlaka ilan arayışı vardır. Ahmet benim adım. 29 yaşındayım. Burada kendime uygun eş adayını bulacağıma inanıyorum.

Eğitimci olan bir erkeğin hayata bakış açısı farklı olur genelde. Kadınlara değer verir, insanları sever. Ben lisede matematik öğretmeniyim ve öğretmenlik mesleği benim için gerçekten çok kutsal. Onun dışında kendimden bahsetmek istiyorum sizlere.

Niyeti ciddi biri olarak bu süreçte bazı beklentilerim olacaktır biliyorsunuz. Okul çevremden olsun arkadaş çevremden olsun çok kişi çıktı karşıma ama ben değerlendirmedim. Neden mi? Isınamadım, hep yalan dolan sözlerle karşılaştım arkadaşlar.

Evlilik yapısı gereği samimiyeti gerektirir. Beraber olmayı gerektirir. Mücadeleyi gerektirir. Sevgiyi aşkı gerektir. Karşımdaki kişilerde maalesef bunları göremedim. Durum böyle olunca da evlenmek için evlenecek halim yoktu anlayacağınız. Fakat pes etmiş değilim. Aradığım eş adayını, hayat arkadaşını bulacağıma hala inancım tam.

Evlenmek İsteyen Erkek Öğretmenler İlanı

Evlilik amacıyla öğretmen arayanlar gerçekten kendine güveniyorsa yazsın bana olur mu? Çünkü önce kabul edip sonra vazgeçen birçok kişi oldu hayatımda. Yani arkadaş olarak başladık sonra evlilik düşünmüyorum diyenler yüzünden 3 senedir yalnızım.

Böyle iş mi olur? Gerçekten insanların umutlarıyla oynamak nasıl bir şey anlamıyorum. Her neyse gerçekten bu süreçte yanımda olacak kişileri bekliyorum ben. Niyeti düzgün yuva kurmanın sorumluluğunu alacak evimi çekip çeviririm, evlenmek isteyen erkek öğretmenler arıyorum diyorsanız buyurun ben buradayım.

Evlilik Düşünen Erkek Öğretmenler

Herkes gibi öğretmenlerin de ciddi ilişki arayışı vardır. Mevcut şartları değerlendirmek gerek. Saygısı olsun, sevsin yeterli. Meslek önemli değil gerçekten. İlla çalışması da gerekmiyor zaten eşimin. Anlaşabileceğim, mutlu olacağım biri bana yetecektir. Mesaj atan bayanlara numaramı vereceğim ondan sonra gelecek adına düzgün bir planlamaya yaparız diye düşünüyorum. Düğün nişan gibi evlilik öncesi hazırlıkları da beraber konuşalım isterim.

Bu kadar şimdilik benden. Asıl konuşması gereken sizlersiniz yorumlarınızı yazın da okuyup yanıtlayalım. Haydi o zaman müsaade bana. İstiyorum ki mesajlar gelsin hemen döneyim ve sohbete edelim birbirimizin hayallerini süsleyelim. Görüşmek üzere arkadaşlar.

Ufuk 33 Arayış: Evlenmek

https://www.hemenarkadasbul.com/evlenmek-isteyen-erkek-doktorlar.html

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun