Evlenmek İsteyen Erkek Polisler

Evlenmek İsteyen Erkek Polisler

Merhaba ismim Arif. Nasılsınız arkadaşlar? 28 yaşındayım ve 4 yıldır polis memuru olarak görev yapıyorum. Polis biriyle evlenir misiniz? Eğer cevabınız evet ise evlenmek isteyen erkek polisler için bana yazabilirsiniz.

Gerçek bir hayat arkadaşı arıyorum. Sevecek, değer verecek, zor günlerimde yanımda olacak, kıymet bilecek eş arıyorum kendime. Düşüncem tamamen evlenmek üzerine kurulu baştan belirteyim bunu. Herkesin geleceği ile ilgili hayalleri arzuları vardır. Bende onları gerçekleştirmek için buradayım. Bakalım nasip kısmet.

Evlilik için çeyizim her şeyim hazır. Polis eş arayanlar var yada yok bilemiyorum ama inanın hem bu süreçten hemde yalnızlıktan çok sıkıldım. İşte bu yüzden aranızdayım. Genelde gündüzleri çalışıyorum. Onun dışına heyecanlı bir adamım. Romantik yanım çok daha ağır basıyor.

Evlenmek İsteyen Erkek Polisler

Çevremden bazıları evlilik için bir kaç bayan arkadaş önerdi bana ama nasip değilmiş, ileriye taşıyamadık. Bu yüzden kriterlerimi de paylaşmak istiyorum sizlerle. Birincisi yaş kriterim filan yok ama 34 falan olabilir. Benim yaşıma yakın yaşlarda olursa daha iyi anlaşırız diye düşünüyorum fakat net olarak bir yaş takıntım söz konusu değil.

Sonuçta ortan noktaların olması önemli. Saygılı biri olsun bana ve insanlara karşı, en önemli nokta bu bence. Çünkü ben eşimi el üstünde tutacağım. Sadakat ve dürüstlük. Gerisi bir şekilde halledilecek şeyler. Arkadaş çevremde evlenmek isteyen dul erkek polisler oldukça fazla ama onlarda aynı şeyden yakınıyorlar. Yalnızlık ve düzgün bir eş adayı bulamamak.

Polis Evlilik Sitesi

Polis evlilik sitesi sayesinde umarım aradığım, hayalini kurduğum evliliği gerçekleştirebilirim. Polisim evlenmek istiyorum o kadar netim bu konuda. Haliyle benimle aynı düşünce ve istekte olan kişilerle beraber çıkmak istiyorum bu yola. Elbette belki 10 kişiyle konuşacağım ama 1 kişiyle evleneceğim.

Daha ne anlatayım bilmiyorum şimdilik bu kadarı yeterli gibi. Onun dışında sizin ekleyeceğiniz şeyler illa ki vardır. Dilediğinizi sorabilirsiniz mesajlarınızda detaylıca. Son bir şey daha var. Ne olur bitmeyecek bir yol olsun. Ben yorulurum, sevdiğim kadın beni bırakmadığı sürece ben zaten bırakmayacağım ne olursa olsun.

Bekar polis numaraları arayan arkadaşlar bana mesaj atarlarsa numaramı da hemen göndereceğim. Bu sayede evlilik için ciddi adımlar atmış oluruz. Görüşmek üzere diyerek şimdilik müsaade istiyorum. Kendinize iyi bakın lütfen.

Emrah 32 Arayış: Ciddi Evlilik

https://www.hemenarkadasbul.com/astsubay-evlilik-ilanlari.html

Mesaj Gönderin


[mashshare]

1 yorum

  1. yorumbanneri
  2. Merhaba ben Esra. 32 yaşında bekar bayanım. Hiç evlenmedim. Ela gözlü çok merhametli bir bayanım. Sizinle tanışmayı çok isterim. Elimden her iş gelir. Ev işlerinden mutfak işlerine kadar.