Evlenmek İsteyen Erkekler

Evlenmek isteyen erkekler

Selam herkese. Adım Mahmut. Yaşım 33. Ciddi düşünen kişiler ile muhabbet etmek için geldim. Aslında muhabbetin yerini ciddiyet almalı bir süre sonra yani öyle düşünüyorum. Evlenmek isteyen erkekler cep telefon numaraları bu şekilde vermeleri hakkında ne düşünüyorsunuz onu da merak ediyorum lütfen paylaşır mısınız? Yani nasıl desem beklentileriniz neler falan işte. Öncelikle kendimle ilgili bilgiler vereyim izniniz olursa. Birincisi romantik bir adamım. Sürpriz yapmayı severim ki her kadın buna bayılır. Hele ki evleneceğim kadın bu konuda çok daha şanslı haberiniz olsun. İkincisi evlenmek isteyen erkeklerin ilanı için buradayım. Bu konuda çok netim ben. Ciddi bir sürece adım atmak istiyorum ve hazır olduğumu düşünüyorum.

Sevgili bayan arkadaşlar benim işim gücüm var. Halim vaktim yerinde anlayacağınız. Bunları da geçtim gerçekten benim yanımda olacak birine ihtiyaç duymaya başladım. Ne dersiniz olur mu buradan birini bulabilir miyim? Kader kısmet bu tür işler ama yine de umudumu yitirmek istemiyorum. Evlenmek isteyen erkeklerin numaraları için araştırma yapan çok sayıda kadın var. İşte buradayım direkt numara atmak yerine ilanımı açtım ve bakalım neler olacak. Umarım her şey çok güzel olur da önümüze bakarız.

Evlenmek İsteyen Erkeklerin İlanları

Evlenmek isteyen erkekler konusunda ben de diğer ilanlara göz attım aslında. Herkes önce kendini tanıtmış falan filan. Ben biraz farklı şeylerden bahsetmek istiyorum. Kıymetli bayanlar ben her zaman iyi bir insan olarak yaşadım. Böyle devam edeceğim hayatıma. Kimseyi üzmedim ve üzmeyeceğim. Dolayısıyla içiniz rahat bir şekilde bana yazabilirsiniz. Hemen dönüş yaparım çünkü değer veririm ben her zaman insanlara. Bazen diyorum ki bu nasıl dünya herkes bir değişik olmuş falan. Ama sonra duruyorum ve insanlara güvenmeyi istiyorum. Ben zaten güvenilir biriyim. Evlenmek isteyen erkeklerin ilanları araştırması yapanlar bunu hissedebilir. Konuştuğumuz zaman anlarsınız aslında.

Genelde can sıkıntısı çekiyorum. Sosyal hayatımda sorun yok yanlış anlaşılmasın. Bununla birlikte var olan ümitlerimi asla kaybetmek istemiyorum. Bakalım görelim ya bu süreç nasıl ilerleyecek hep birlikte bakacağız. Ben umuyorum ki insanlarına birbirine olan güveni bitmediğinde gerçekten mutlu mesut yaşamaya devam edebilecekler. Ama yok bir anda her şey biterse işte insanoğlu yalnız kalmayı sürdürecek ne yazık ki.

Evlenmek İsteyen Erkekler Cep Telefon Numaraları

Evlenmek isteyen erkek numaraları için biliyorum meraklı bakışlar var şu anda. Bana yazabilirsiniz sevgili bayanlar. Elbette önce tanışacağız falan sonra durumlara bakacağız. Var olan ümitlerimiz hep yeşersin ama olur mu? Ben güven veren bir erkeğim. Artık yaşım geldi işte. Evlenmeye karar verdiğimde tam anlamıyla hazır olduğumu fark ettim. Yaş ilerliyor arkadaşlar siz de fark ediyorsunuzdur. 5 sene sonra çok daha seçici olacağımı biliyorum. İşte bu yüzden artık hayır diyorum bu iş olsun bitsin bakalım önümüze.

Yorum ya da mesaj yazabilirsiniz. Ben hepsini takip ediyorum kimse merak etmesin. Umudum büyük aslında ve bu süreçte yanımda olacak olanlar çok şanslı. Bayanları incitmeyen bir yapım var. Çok kibarım da. Evleneceğim kişiyle önce uzun uzun konuşurum. Bakarım o da hoşlanıyor mu diye. Zorla güzellik olmaz sonuç itibariyle. Aman ya çok uzatmanın anlamı yok. Sizlerden mesaj bekliyorum artık. Son bir şey daha var unutmamak gerekiyor bu çok daha önemli. Evet bayanlar, ben hayatımda ilk kez evlenmeyi düşündüm ve kararlıyım. Artık gerisi sizde. Varsa aranızda benim gibi düşünen daha fazla beklemesin. Bu mutluluğu birlikte paylaşabiliriz. Herkese iyi muhabbetler dilerim.

Mesaj Gönderin


İlk yorum yapan olun