Evlenmek İsteyen Kimsesiz Bayanlar

Evlenmek isteyen kimsesiz bayanlar

Merhaba arkadaşlar. Umarım hepiniz iyisinizdir. İsmim Gökçe. 29 yaşında, eczacılık mesleğinde çalışan, ailesini erken yaşta kaybetmiş kimsesiz bir bayanım. Bu ilanı, gerçekten beni mutlu edecek hayat arkadaşımı bulabilmek için yazıyorum. Uzun zamandır yalnızım ve artık hayatımı paylaşabileceğim, sevgi dolu bir ilişkiye adım atmak istiyorum. Evlenmek isteyen kimsesiz bayanlar arıyorsanız aradığınız kişi benim, ama öncelikli olarak evlilikten ve eş adayımdan beklentilerimi dinlemenizi istiyorum. Bu hayatta kimsem yok diyebilirim arkadaşlar. Akrabalarımın yanında büyüdüm ve kendimi geliştirip yetiştirmeye çalıştım.

Artık kendi ailemi kurma vaktimin geldiğini düşünüyorum. Aile özlemi çekerek büyümenin getirdiği özlemden olsa gerek, aile kurumuna ve evliliğe karşı aşırı hassasiyetim var. Hayatlarımızda her şeyin mükemmel olması imkansız ama, en azından doğru kişi ile evlenip hayatımı bundan sonrası için güzelleştirmek istiyorum.

Evlenmek İsteyen Kimsesiz Yalnız Bayanlar

Burada benim gibi kimsesiz evlenmek isteyen bayanlar ile tanışmayı düşünenlere şunu söylemek istiyorum. Evlilik kurumuna sıradan bir şeymiş gibi bakmıyorum ben arkadaşlar. Bir ömür boyu sürecek bir yolculuğun başlangıcıdır benim için. Birbirimize destek olabileceğimiz, sevinçleri ve üzüntüleri paylaşabileceğimiz, birbirimize güvenebileceğimiz bir ilişki kurmak her şeyden önce gelmeli. Ortak amacımız mutlu, huzurlu bir yuva kurmaksa, sizin de aynı düşünce yapısında olmasını isterim.

Biraz kendimden bahsedeyim arkadaşlar. 166 boyunda, 54 kiloda hanım hanımcık biriyim. Dış görünüm tabii ki önemlidir ancak benim için en önemli şey, içtenlik, samimiyet ve dürüstlüktür. Karşılıklı anlayış, saygı ve sevgi temelinde bir ilişki kurabilmek birçok şeyden daha önemli. Aynı zamanda sadakat ve empati gibi değerlere de büyük önem veririm. Hobilerim arasında müzik dinlemek, kitap okumak bulunuyor. Aynı zamanda yemek yapmayı seviyorum ve enfes yemekler yaptığımı söyleyebilirim.

İşimi severek yapıyorum arkadaşlar. Hem işimde hem normal yaşantımda sürekli kendimi geliştirmeye çalışan bir insanım. Eş adayımdan da bu mücadeleci yapıyı bekliyorum. Hayattan kopmayan, mücadele gücü yüksek, azimle savaşan bir karakterde olmalı. Bir hayat arkadaşı ararken, bazen geçmişteki deneyimlerden dersler çıkarmak önemlidir. Bu yüzden dürüstlük ve açıklık benim için kilit noktalardır. İnanıyorum ki, karşılıklı anlayış ve iletişim ile her türlü zorluğun üstesinden gelebiliriz.

Lütfen sadece niyeti ciddi ve evlilik için hazır olan kişiler iletişime geçsin. Oyalanmaktan veya zaman kaybetmekten hoşlanmıyorum arkadaşlar. Kimse kimsenin zamanını vaktini çalmamalı. Umarım bu ilan bana uygun hayat arkadaşımı bulmama yardımcı olur. Benimle birlikte güzel anılar ve mutlu bir hayat sürmek isteyen eş adaylarım neredesiniz bakalım? Mesajlarınızı büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum. Görüşmek umudu ile, Gökçe.

Ayşe 38, Arayış : Evlilik

https://www.hemenarkadasbul.com/esi-olmus-evlenmek-isteyen-bayanlar.html

Mesaj Gönderin


[mashshare]

6 yorum

  1. yorumbanneri
  2. Merhaba Gökçe hanım adım Savaş 42 yaşındayım 172 boyunda ela gözlüyüm hayata geniş pencereden bakan dar kalıp üzerinde durmayan karşımdaki insanın düşüncelerine değer verir ve önemserim başımdan bir evlilik geçti 7 yıldır tek yaşıyorum nasip olursa sizin gibi anlayışlı ve aile değerlerine önem veren saygı ve sevgi çerçevesinde karşılık beklemeden sevecek ömrümü ömrüne adayacağım bir eş arıyorum eğer sizde tanışmak isterseniz.

  3. Selam Gökçe hanım adım Hamza. Bende sizin gibi güler yüzlü bir bayanla tanışmak istiyorum. Daha doğrusu gönlümün prensini arıyorum. Yaşım 32 niyetim ciddi evlilik tanışalım mesajını bekliyorum. Sevgi ve saygılar

  4. Selam Gökçe hanım 52 yaşında Manisa’da yaşıyorum bende kimsesizim mutsuzum iki tatsız evlilik yaşadım bazen zaman çekinerek yazıyorum Alanya’da çalışıyorum sizinle tanışmak isterim saygiler