Evlenmek İsteyen Memur Bayanlar

Evlenmek isteyen Memur Bayanlar

Selamlar Serap benim adım. Nasılsınız arkadaşlar? Ben 28 yaşındayım gerçek aşkı arayan bir bayanım. Devlet dairesinde memur olarak çalışıyorum. Kamu evlilik sitesi bakınıyordum uzun zamandır. Burayı bulunca evlenmek isteyen memur bayanlar ilanı vermek istedim. Memur evlilik sitesi aracılığı ile gerçek aşkı yaşayacağım bir eş adayı bulacağımı düşünüyorum. Aslında uzun süredir evlilikle ilgili planlarım var arkadaşlar ama bunu bir türlü gerçeğe dönüştüremedim. Daha doğrusu karşıma eş adayım bu diyeceğim bir insan çıkmadı. Bu ilan benim için ilk adım sayılır. Biraz heyecanım var umarım mazur görürsünüz beni.

Güler yüzlü sempatik, arkadaşları ve çevresi tarafından sevilen bir bayanım. Zamanımın büyük çoğunluğu çalışarak geçiyor. Fırsat buldukça arkadaşlarımla beraber eğlenip güzel vakit geçiriyorum fakat artık bir yuva kurma düşüncesindeyim. Bu aktiviteleri eşimle, ailemle beraber yapmak çoluk çocuğa karışmak istiyorum.

Memur evlilik sitesi

İnsanlara çok saygı gösteren, çok değer veren bir yapım var. En büyük tutkum kitap okumak. Kitap okurken kendimi başka diyarlarda hayaller kurarken buluyorum. Karakter olarak kıskanç bir yapım yok. Uyumlu biriyimdir lakin iyi niyetimin su istimal ediliyor olmasına tahammül edemiyorum. Beklentiler olarak insan tabii ki mutlu olmak ister. Huzur bulmak ister evliliğinde. Benimde beklentilerim bu doğrultuda.

Çalışan bir bayan olduğum için evliliğimiz süresince eşime ve evime katkıda bulunmuş olurum. Maddi anlamda problem yaşamayız diye düşünüyorum. Sevilmek, değer görmek her kadın için önemli bir durum arz eder. Özellikle de annelik duygusu çok yoğun içimde. Eşim beni sevsin, ailesine sahip çıkıp iyi bir baba, iyi bir eş olsun bana değer verip beni önemsesin, bana karşı saygılı sadakatli ve dürüst bir eş olsun isterim. Siz neden memur evlilik sitesi aracılığı ile eş arıyorsunuz beyler? Kriterleriniz istekleriniz neler?

Evlenmek İsteyen Memur Bayanlar

Arkadaşlarım arasında çok fazla evlenmek isteyen memur bayanlar var. Ama herkeste bir güvensizlik hakim. Kimsenin kimseye güveni kalmamış gibi. Evlilik ciddi bir kurumdur oysa. Kendinize güveniniz yoksa benimle bu yolda yürümek için mesaj göndermeyin arkadaşlar. Benim gayem arayışım tamamen ciddi. İleriye dönük bir ilişki arayışındayım.

Beraber ortak kararlar almak istiyorum tanışacağım kişiyle. Çeyizim hazır sayılır. Düğün nişan gibi şeylere eşimle karar verme düşüncesindeyim. Yalan yok gözümde yükseklerde değil. Aşk istiyorum, mutlu olmak istiyorum. Kendi kriterlerime uygun olan kişilere telefonumu vereceğim arkadaşlar hiç sorun değil. Ben şimdilik müsaadenizi istiyorum. Belki hayatımızın sonuna kadar ilerleteceğimiz bir aşk bizi bekliyor olacak kim nereden bilebilir?

Mesaj Gönderin


[mashshare]

5 yorum

  1. yorumbanneri
  2. Selam iyi geceler Serap hanım ismim Mehmet Burdur’da yaşamaktayım yaşım 42 kamu kurumunda güvenlik görevlisi olarak çalışmaktayım ailemle beraber yaşamaktayım bir kez evlendim ayrıldım 12 senedir bekarım şimdide evlenecek eş arıyorum kabul ederseniz tanışmak isterim sizinle

Daha Fazla Yorum