Evlenmek İsteyen Memur Bayanlar

Evlenmek isteyen Memur Bayanlar

Selamlar Serap benim adım. 28 yaşındayım arkadaşlar. Nasılsınız umarım iyisinizdir? Ben biraz heyecanlıyım aslında tabi ki nedenleri var. Birincisi buradan ilk kez ilan açıyorum. Yani evlenmek isteyen memur bayanlar. Uzun süredir düşünüyorum aslında gerçek bir arkadaş bulsam nasıl olur, nasıl ilerleriz diye. Biraz şans biraz da kısmettir bu işler dolayısıyla herkes aynı şeyi düşünmeyebilir. Benim çevremle aram iyi genelde sorun yaşamam ama damarıma basıldığı zaman arkama dönüp de bakmam.

İnsanların hayata bakış açısı her zaman farklı olabilir saygı duyarım ama benim de kriterlerim var arkadaşlar. Birincisi öyle kolay kolay sinirlenmem. Kıskanç biri olduğumu da söylemekte yarar var. Sevdim mi tam severim yani. Neyse süreç bundan ibaret şu sıralar. Yalnızlık yaşıyorum elbette bu yüzden ilan açmayı doğru buluyorum. Bakalım kimler yazacak kimler arkadaş olmak isteyecek.

Evlenmek İsteyen Memur Bayanlar

Dedim ya insanlarla aram iyidir. Günden güne gençleştiğimi de hissediyorum. Bunun dışında nasıl desem işte yalnızlık da bana göre değilmiş. Bu konuda herkes ne düşünüyorsa saygı duyarım ama şimdi kriterlerimden bahsedeyim o zaman. Önceliğim kibar erkeklerdir. Kadına sevgi besleyen onu kırmayan ve hep onun iyiliğini düşünen erkekler varsa buyursun mesajlarını göndersin ben buradayım.

Evlenmek isteyen memur bayanlar dedim ya benim en çok dikkat ettiğim şey dürüstlük kesinlikle. Dürüst olmayan erkekle benim hiç işim olmaz. Bu yaşıma kadar böyle olmuştur hep. Yani bir kez yalan söylendiği zaman olay bitmiştir arkadaşlar. Her neyse bunların konuşulacağı yerler burası değil mesajlardan konuşuruz ona göre ilerleriz. Mesaj atacak olanlara numaramı da vereceğim arkadaşlar hiç sorun değil. Ben şimdilik kaçar. Ay heyecanla bekliyorum ama kim ne yazacak diye. Belki hayatımızın sonuna kadar ilerleteceğimiz bir aşk bizi bekliyor olacak kim nereden bilebilir?

Mesaj Gönderin


12 yorum

  1. Merhaba ben fatih esmer 174 boyunda ciddi karakterli sorumluluk sahibi bir insanım bekarım tabi ki seni çok beğendim seninle ciddi olarak görüşmek tanışmak ve arkadaş olmak istiyorum

  2. Ben Aydın Germencik ilçesinin Ortaklar mahallesinde yaşıyorum annem babam ile birlikte eş arıyorum dürüst saygılı seven bana sadık olan birini seçip evlilik yapmak istiyorum emekliyim daha önce evlenen ayrılalı tam iki buçuk yıl oldu çocuk yok yaş elli dört bende kıskanç biriyim onun için eşimden ayrıldım yanlışını yakaladım onun için eğer yaştan dolayı bir problem yoksa sizinle konuşmak dertleşmek istiyorum telefon numarası bırakayım beni ararsanız sevinirim siz nerelisiniz öğrenebilir miyim?