Evlenmek İsteyen Memur Erkekler

Evlenmek isteyen memur erkekler

Rüştü ben iyi günler dilerim. Evlenmek isteyen memur erkekler konusunda bana yazan olursa memnun olur ve direkt yanıt veririm. Devlet dairesinde çalışıyorum arkadaşlar. İşimden de maaşımdan da memnunum çok şükür ki. Tek eksiğim evlenip güzel bir yuva kurma düşüncesi. Zamanımın büyük çoğunluğunu eşime ayırmak, onunla vakit geçirmek istiyorum.

Memur olduğum için yıllık iznimden tutunda resmi tatillere kadar her hakka sahibim. Buda demek oluyor ki eşime ayıracak bol vaktim var. Evlilik öncesi hazırlıklarımın hepsi tamam sayılır. Niyeti ciddi olan hanımlarla ileriye dönük olarak konuşmak istiyorum. Malum yaş 31 olunca artık ciddi bir ilişki arayışına giriyor insan. Herkes gibi hayatımda birileri oldu fakat evlilik için hayat arkadaşımı bulamadığımı söylemek istiyorum. İlan vermemin amacı da o zaten. Belki buradan ömrümü paylaşabileceğim birisi karşıma çıkar.

Evlenmek İsteyen Devlet Memuru Erkekler

İnsanların evlilik kararını şu dönemde zor aldığını düşünüyorum. Güvenebileceği, gözünün arkada kalmayacağı, onu sevip değer vereceği birini bulabilmesi iyice zorlaştı arkadaşlar. Sadakat günümüzde ender bulunan şeylerden olmaya başladı. Benim çevremdeki erkeklerin neredeyse tamamı bekar. Çalıştığım kurumda benim gibi evlenmek isteyen memur erkekler çok var fakat onlarda aynı şeyi söylüyorlar. Güvenemiyoruz. Bulamıyorlar, tanıştıkları konuştukları kişilerle bir şekilde ilerletemiyorlar.

Gerçekten değişik bir zaman dilimine girdik. Zaman değişti artık sanki. Çoğu insanın düşüncesinde evlilik dahi yok ama ben tam tersi düşüncelerdeyim. Aileden önemli, değerli bir şey olmamalı insan için. Planını programını buna göre dizayn etmeli. Seni anlayan biri olunca olay bitmiştir benim için. Memurum, işim var gücüm var demiştim. Geçen sene evimi de aldım kirada oturmak gibi geçim sıkıntısı çekmek gibi sorunlarımızın da olacağını düşünmüyorum.. Öyle bekar kalmak bana göre değil zaten.

Ek olarak sormak istediğim bir şey var. Bu ilanı okuyorsanız evlenmek isteyen memur erkekler arıyorsunuzdur? Bunun arkasında yatan neden nedir? Neden evlilik düşünen memur arayışındasınız? Evlenmeyi düşünen bayan arkadaşlar bunu cevaplarsa memnun olurum. Mesajların ardından telefonda detaylı konuşma taraftarıyım her şeyi. Gerekirse birbirimizi de görmek adına görüntülü konuşuruz. Bu aşamada güven sağlamak çok önemli haliyle göndereceğiniz mesajlarda kendinizi de biraz ifade etmeniz yeterli olacaktır.

En önemli kısım benden beklentileri ne evlenmek isteyen bayanların onları da söylemenizi rica ediyorum. Kimi bayanlar romantizme önem verir kiminin kriteri daha farklı şeylerdir. Öğrenmek istediğim bu gibi şeyler aslında. Ben yaş konusunda 35’i geçmesin isterim ama 35 üstü de olmayacak anlına gelmez. Örnekleri çok bunun. Gönül güzelliğimiz olsun en önemlisi bu sanırım sonrasına beraber bakacağız. Ben şimdilik gidiyorum ama buralarda olmaya devam edeceğim. Heyecanla mesajlarınızı bekliyorum. Görüşmek dileği ile.

Ahmet 29 Arayış: Ciddi Evlilik

https://www.hemenarkadasbul.com/evlenmek-isteyen-erkek-ogretmenler.html

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun