Evlenmek İsteyen Suriyeli Bayanlar

Evlenmek isteyen Suriyeli bayanlar

Merhaba herkese arkadaşlar. Nebahat benim ismim. 34 yaşında evlenmek isteyen Suriyeli bayanlar arasındayım. Evlilik araştırması yaparken kendimi burada buldum bir anda. Ben 166 boyunda 54 kiloda üniversite mezunu esmer bir bayanım. Yaklaşık 2 yıldır turizm firmasında çalışıyorum. İşimden ve çevremden oldukça memnunum. Sağ olsun herkes bana çok yardımcı oluyor. Boş vakitlerimde genelde gezmeyi tercih ediyorum. Alışveriş yapmayı ve güzel giyinmeyi seven bir kadınım. Ayrıca elim çok maharetlidir harika yemekler yapabiliyorum.

Artık hayatın beni yorduğunu ve güzel şeyleri hak ettiğimi düşünüyorum. Burada evlenmek isteyen göçmen bayanlar ile tanışmak isteyen beylerin olduğunu biliyorum. Umarım benimde karşıma güzel bir insan çıkar. Hiçbir şekilde yok demeyeceğim. Güzel derken anlayışlı, samimi yani. Şimdi arkadaşlar ben kapalı ve dinine bağlı bir bayanım. O yüzden imam nikahlı evliliğe çok önem veriyorum. Özel bir sorum olacak ayrıca. Evlenmek isteyen Suriyeli bayanlar hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Kültürel olarak uyum sağlayabilir miyiz? Bu konular hakkında hiç bilginiz var mı beyler?

Evlenmek İsteyen Suriyeli Göçmen Bayanlar

Evlenmek isteyen Suriyeli kadınlar aşka küsmüş gibi gözükse de ben onlar gibi değilim. Benim tam aksine hayatla ilgili, evlilikle ilgili hayallerim ve planlarım var. Her ne olursa olsun hayat iyi yada kötü devam ediyor. Hayatın akışına ayak uydurmak zorunda olduğumuzu düşünüyorum. Yuvamı kurup mutlu olmak istiyorum eşimle beraber. Mesela annelik duygusu tatmak, çocuk sahibi olmayı çok istiyorum. Eşimle beraber, ailemle beraber vakit geçirmek, onlar için bir şeyler yapacağımın hayalini kurmak bile harika bir duygu inanın.

Evliliğe dışarıdan bakınca kolay görünür ama zorlukları çok fazladır arkadaşlar. Her ne zorluk olursa olsun doğru iletişim kurulduğunda hepsinin aşılacağını düşünüyorum. Konuşalım iletişim kuralım birbirimizi anlayalım. Bu şekilde aşamayacağımız sorun olmaz bence. Eşimden beklentilerim tabi ki var. Ailesine sahip çıkması, eşine değer verip sahiplenmesi. Empati yapabilme özelliğinin olması ve olmazsa olmaz sadakat duygusu taşıması. İyi huylu merhametli bir insan olmasını istiyorum. Özellikle çocuklarına iyi bir baba olmalı. Herkes bulamıyor ruh ikizini. Ben kendi şansımın bu sefer güzel olacağına inanıyorum. Sizlerden gelen tüm mesaj ve yorumları okuyarak bu süreci başlatıyor olacağım arkadaşlar. Gerçekten inancım var bu konuda.

Zamanımı boşa tüketecek beylerle görüşmek istemiyorum çünkü kendimi sadece evlilik üzerine odakladım. İnsanların her dakika birbirini üzmesi yerine sadece saygı duyması gerektiğini kanısındayım. Görelim bakalım neler olacak. Önce konuşuruz, sohbet ederiz, daha sonrasına beraber karar veririz. Suriyeli bayan arkadaş ile tanışmak isteyen beylerin mesajlarını heyecanla bekliyorum. Görüşmek üzere diyelim İnşallah hayırlı kısmetlerimiz olur.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

1 yorum

  1. yorumbanneri