Gaziantep Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Gaziantep erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Ada ismim.46 yaşındayım. Gaziantep erkek arkadaş arayan dul bayanlar için buradayım. Memnun oldum şimdiden beyler. Kendimle ilgili kısa bilgiler vermek isterim. Her zaman güçlü bir kadın oldum, kimseye minnet etmedim. Onun dışında genelde yalnız takılıyorum bu zamana kadar şikayetim olmadı. Ama artık baktım olmuyor, kendime uygun bir beyefendi bulmaya karar verdim işte. Gaziantep dul bayan arkadaş olarak büyük kriterlerim yok haberiniz olsun. Sadece bana güzel davranacak, canımı sıkmayacak çok da kıskanmayacak biri olsa yeter. Ya bu yaştan sonra kıskançlık olmaz demeyin arkadaşlar oluyor gerçekten. İnsan sevince kıskanır arkadaşını da. Her neyse bunlara telefondan devam ederiz. Biraz daha kendimden bahsedeyim izin verirseniz.

Gaziantep Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Geçmişe takılıp kalmak istemiyorum. Bu nedenle bana olan saygı ve sevgi hep fazladır. Kimseyi kırmıyor ve üzmüyorum. Durum böyle olunca insanların beklentileri de artmaya devam ediyor. Bu süreçte yanımda olacak herkes şanslı ama bilginize. Neden mi? Ya ılımlı, güzel bakan, güzel hayaller kuran kaç kadın arkadaşınız oldu ki yani. Bekar olabilir veya dul da kalabilirsiniz. Ama benim gibi güzel bir kadın arkadaşın karşınıza çıkmadığına o kadar çok eminim.

Gaziantep Dul Bayan Arkadaş

Gerçek anlamda üzmeyen, kırmayan kısacası saygılı olan herkese kapım açıktır buyurun yazın. Ben mesajlarımda her zaman açık konuşurum. Zaten ilk önce telefonda görüşeceğimiz için bu konuda sorun yaşayacağımıza asla inanmıyorum. Her zaman burada olacağım. Tabi ki aradığım kriterlere sahip insan sayısı kaç olur bilemem. Lakin insanlar elbette konuşa konuşa anlaşıyor. Çok da uzamasın yani ben yalnız olmasam buradan neden ilan açayım ki? O zaman bekletmenizi de istemiyorum. Tabi bu bir rica kabul ederseniz. Buyurun yazın o halde.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun