Giresun Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Giresun erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Bol muhabbetler dilerim. Giresun erkek arkadaş arayan dul bayanlar arıyorsanız aradığınız kadın benim arkadaşlar. Ayşenur ismim selamlar. Herkes iyi mi ne haber biraz anlatın bilelim. Dul bir kadın ile arkadaş olacaksınız biraz heyecan olması lazım. Tabi ki bende bunun en az yüz katı heyecan var. Neden mi? Çünkü tam 3 sene oldu ben hiç kimse ile muhabbet kurmadım. Kendi içime kapandım hiç de iyi yapmadım aslında. Buradan bu son bulacak diye umuyorum. Giresun dul bayan arkadaş için ilan açarken düşünüyordum ne yazacağım buraya diye.

Giresun Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Aslında beni siz yönlendiririm. Yorumları tek tek okuyup telefon dönüş yapmak istiyorum beyler. Sohbetim iç açıcıdır merak etmeyin öyle kimseyi çok düşündürmem. Ne isem oyum gerçekten. Yalnızlık ağrısı boynumda hala bunu çıkaracağım. Peki benim beklentilerim neler onları sıralamak isterim. Arkadaşlar birincisi gerçekten dul kadın arkadaş arama nedeninizi aktarın. Tabi rahat bir süreç olsun istiyorsunuz hak veriyorum. İkincisi hobiler. Mesela benim çok hobim var anlatsam yer kalmaz ki. Şaka şaka, sahilde yürümek yetiyor bazen. Kulaklığımı takarak gittiğim yere kadar gidiyorum. Ama tek başıma olduğum için bazen sıkılıyorum.

Giresun Dul Bayan Arkadaş

İşte bu nedenle bir arkadaş aramaya karar verdim. Burası da tam bana göreymiş. Beyler yaşımı merak ediyorsunuz eminim. Telefonda paylaşırım. Gizleyecek bir yaşım yok sadece heyecan katmak istedim. Yorumlarınıza bakarak telefon numaramı anında atacağım. Başka türlü arkadaşlık kuramayız çünkü. Tamam benden bu kadar şimdilik. Neler düşünüyorsunuz, neler bekliyorsunuz hepsini paylaşırsanız güzelce muhabbete başlarız. Ön yargılı değilim, arkadaşımı az kıskanırım, gerisi zaten hayat be dostlar. Nasıl olacak falan diye düşünmüyorum artık istediğim gibi yaşamaya karar verdim.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun