Gümüşhane Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Gümüşhane erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Güneş ben. Gümüşhane erkek arkadaş arayan dul bayanlar için geldim kabul ederseniz. Buradan istediğim arkadaşlığı kurmayana kadar gitmeyeceğim. Durum böyle olunca biraz heyecan var tabi. Çünkü bu zamana kadar hep güzelliğim ön plana çıktı. Bundan sonra hem güzelliğim hem de insanlığım ön planda olsun istiyorum. Her neyse bunlara telefondan devam ederiz. Gümüşhane dul bayan arkadaş konusunda arayışlarınız varsa çok bekletmeyin beni olur mu?

Gümüşhane Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Bende biraz sabırsızlık var doğal bir şey bu. Ama gelin görün ki bana herkes teklif ediyor. Tek güzellik yetiyorsa tamam ama tanımadan neyin teklifi bu ya. Evlenmek isteyenler de çıkıyor hayır diyorum. Kendi kendime düşünüyorum bazen. Neden böyleyim falan. Nasılım peki? Kendini sosyallikten uzak tutan biri haline geldim. Sebebi kesinlikle yalnızlık yani başka açıklaması yok. İlan açmaya da bu yüzden karar verdim zaten. Buradaki arkadaşlarla sohbet edip tanışmak en iyisi sanırım. Tabi ciddi arkadaşlarla görüşme de yaparız ama sonraki süreç bu. Biraz heyecan katalım diyorum. Sizlerin de bu konudaki düşüncelerini merak ediyorum açıkçası. Söyleyin de bilelim yani. Öyle herkese numara atmam, yazmayanlara hiç atmam.

Gümüşhane Dul Bayan Arkadaş

Benim genel bakış açım bu beyler. Dul arkadaşlar önceliktir bende. Bekâr olanlar tanışmak isteyenler de tabi ki yazabilir. Her zaman kendinizi sevin, karşınızdakine değer verin. Yoksa yalnız kalırsınız demedi demeyin. Evet, her neyse bunları da geçtim başka ne kaldı diye düşünüyorum da buradan ancak bu kadar. Gerisine telefondan devam etsek sanırım çok daha mantıklı. Haydi, o zaman meraklı bekleyiş başlasın. Siz de yaşınızı falan lütfen yazın olur mu? Güzel bir sohbete ancak böyle başlayabiliriz.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun