Gürcistan’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Gürcistandan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Gürcistan’dan evlenmek isteyen bayanlar mı arıyorsunuz beyler? Durun bakalım, ben geldim. Batum’dan Herkese kucak dolusu sevgiler. İsmim Lamara 29 yaşındayım. Gürcistan arkadaşlık sitesi karşıma çıkınca Gürcü kızı ile evlenmek isteyenler için ilan vermek istedim. Uzun süredir evlilikle ilgili planları olan biriyim. Fakat kafa dengi, beni anlayabilecek doğru eş adayını bulamadım ne yazık ki. Hayatımda birileri tabi ki oldu ama flörtten öteye gidemedik.

Gürcistan’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Türklerin yoğun olduğu Batum şehrinde yaşıyorum. Karadeniz ile oldukça benzer bir yapısı var, buraya gelenler bilir. Sarı saçlı renkli gözlü güzel bir bayanım. 166 boyunda 52 kiloda, eğlenmeyi oldukça seven, hayattan keyif alan bir kadınım. Seyahat etmek, müzik dinlemek, yemek yapmak ve alışveriş hobilerim arasında. Erkek arkadaşımla beraber ortak noktalarımızın olmasını çok isterim. Karşımdaki kişiyi daha iyi tanımak için bir arkadaşlık süreci geçirmeyi tercih ediyorum. Bu sayede hem birbirimizi daha iyi anlar hem de birbirimiz için doğru insan olup olmadığımıza karar vermiş oluruz. Tabii ki, nihai hedefim evlenmek.

Gürcistan’da erkek arkadaş arayan bayanlar ve telefon numaraları arayışında olanlar bana yazabilirler. Numaramı vererek ilişkinin gidişatını şekillendirmek istiyorum. Bu sayede sohbeti daha ileri götürmüş oluruz.

Finans uzmanıyım ve fena sayılmayacak derecede kazancım var arkadaşlar. Hayatımı idame ettirmek için yetiyor bana. Eşimde çalışacağı için maddi sorunumuzun olmayacağı düşünüyorum.  Küçük bir sorum olacak size arkadaşlar. Neden Gürcistan’dan bayan arkadaş arıyorsunuz? Beni mesajlarınızla bu konu hakkında bilgilendirir ve ikna ederseniz güzel bir arkadaşlığın başlangıcını yapmış oluruz.

Gürcü Kızı İle Evlenmek

Gürcü kızı ile evlenmek gözünüzü korkutmasın. Şahsen benim evlilik için her şeyim hazır sayılır. Ufak tefek eksiklerim var onları da eşimle beraber tamamlamak istiyorum. Menfaat ilişkilerinden ve çıkarcı insanlardan bıktım. Ben de her kadın gibi gerçekten ilgi ve değer görmek istiyorum. Mutlu bir evlilik, sıcak bir yuva kurma amacındayım. Çocuk sahibi olmayı, anne olmayı çok istiyorum. Ancak beni çıkarsız sevecek, gerçek aşkı tattıracak bir adamın peşinden gidebilirim.

Yalandan ve saygısızlıktan asla hoşlanmam. Bir insan bir insanı neden kandırır ki? Erkek arkadaşımdan, eşim olacak kişiden de beklentim bu yönde. Sadakat duygusunun üst seviyede olmasını beklerim. Bana saygı göstermesini, fikirlerimi ve düşüncelerimi önemsemesini isterim. Evliliğimiz de yaşayacak olduğumuz sorunlarda yanımda olmasını ve bana destek olması evliliğin gidişatı için oldukça önemli bir konu.

Gürcistan Arkadaşlık ve Evlilik sitesi

Farkındasınız dimi son zamanlarda bir trend haline geldi sanal ortamlardan arkadaş edinmek, evlilikler yapmak. Neden olmasın diyorum bende. Belki yıllarca aradığım, özlemini çektiğim gerçek aşkı bu arkadaşlık sitesi sayesinde bulurum. Kısmetin, nasibin nereden geleceği belli olmazmış derler. Artık yol arkadaşım bana ulaşsın. Evlilik kararı almış niyeti ciddi beyler mesajlarınızı büyük bir merakla bekliyorum. Gelen mesajlara göre telefon numaramı veririm arkadaşlar. Görüşmek dileği ile.

Mesaj Gönderin


[mashshare]