Hakkari Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Hakkari erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Gizem adım herkese iyi günler bol sohbetler. Hakkari erkek arkadaş arayan dul bayanlar için geldim ben de aranıza. Gerçekten bu kez aradığımı bulacağımı düşünüyorum. Ben bu yalnızlıktan çok çektim ya artık bitirelim ne dersiniz? Tabi bu biraz gelecek yorum ve mesajlara bağlı aslında. Her zaman kendimle ilgili kararlar verirken öz güvenli olmuşumdur, burada da öyle olacağıma söz verdim bir kere. Hakkari dul bayan arkadaş konusunda meraklı olanlar her sorunu yöneltebilir. Ben yanıtlarım arkadaşlar sorun yok. Buna ek olarak yaşımız daha genç yahu 44 yaşında güzel bir kadınım ben. Bu süreçte yanımda olacak, dertlerimle üzülecek, sevincimle mutlu olacak beyefendilere sesleniyorum.

Hakkari Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Nasıl atlatılır ben bilemem bu durum ama ilan açayım dedim. İnsanlar son dönemlerde bir değişik oldu gerçekten de. Yani yüzüne gülüp arkandan konuşuyorlar falan. Ben bunlara gelemem hiç. Haliyle artık kendi yolumu çiziyorum ve kimseyle muhatap olmuyorum. Buradan bulacağım erkek arkadaş ile yoluma devam etme kararı aldım. Bence bu aşamada yanımda olacaklar çok şanslı. Çünkü ben hiç kimseyi bu güne kadar yarı yolda bırakmadım ve asla bırakmam. Evlilik teklifi de geliyor ama hayır ya güven yok ki ne evlenmesi daha.

Söylediğim gibi sadece arkadaşlık kurmak için buradayım beyler. Güzel şeylerden bahsederiz sürekli, üzülmeden, kırılmadan yolumuza bakarız. Aslında bizim burada sosyal aktivite de az belki de ondan canım sıkılıyor. Öncelik burada yaşayanlar olacak, tabi çevre şehirlerden de yorum ve mesajlar gelsin yanıtlarım. Numaramı isteyenlerden bazı ricalarım var. Kendinize güveniyorsanız bana yazın beyler. Sohbet etmek istiyorsanız da ben her an buradayım emin olabilirsiniz. Şimdilik bu kadar daha ne anlatayım.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun