Hatay Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Hatay erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Rüya ismim. Ben adımı çok seviyorum ya umarım bu rüyadan da uyanırım selamlar. Hatay erkek arkadaş arayan dul bayanlar için burayı buldum hemen ilanımı açayım dedim. Nasılsınız öncelikle herkes iyi umarım. Ben biraz üzüntülüyüm ne bileyim. Sevgilim yok, arkadaşım yok. Bunun nedeni benim. 1 sene kendini eve kapatırsan sonuç bu olur haliyle. Onun dışında Hatay dul bayan arkadaş sayesinde birkaç kız arkadaşım tanıştı birisiyle ve şu an çok mutlular.

Hatay Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Kıskanıyorum ya böyle olunca ama kötü anlamda değil. Ben de şansımı denemeye geldim sonuç itibariyle. Her zaman güzel düşler kuruyorum, huzurlu uyanıyorum falan ama gün içinde ne oluyorsa yalnız olduğum aklıma geliyor ve orada üzüntü başlıyor. Benim günlerim çok sade geçiyor. Arkadaşımın butik kafesi var genelde oradayım, kitap okur, kahve içer ve sonrasında evime dönerim. Yalnız yaşadığım için bu konuda yine mağdur olan benim hep.

Her neyse ya bakacağız artık duruma. Bana yazmak isteyen beylerden hiçbir kriter beklentim yok. Bu arada yaşım 34, evet yanlış okumadınız 34’üm ben. 6 ay falan oldu boşandım ve memleketime geldim. Şimdi rahat ve özgürüm. Artık benim de bir arkadaş bulma zamanım geldi diye düşünüyorum. Peki siz neler yapıyorsunuz, günleriniz nasıl geçiyor anlatsanıza belki etkileneceğim bir şeyler vardır.

Hatay Dul Bayan Arkadaş

Son zamanlarımda benim tadım pek yok dediğim gibi ama yaşamaya çalışıyoruz işte. Onun dışında neler yapıyorum falan mesajlarda paylaşırım. Hobilerim olmasa zaten ben bilmiyorum ya buralardan da giderdim. Ama hala umudum var benim, sizden gelecek o güzel mesaj ve yorumları merakla bekliyorum. Genel olarak insanlara bakış açım iyidir, kimseyi darda koymadım hep yanında oldum. Bakalım bu kez kimler benim yanımda olacak?

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun