Hollanda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Hollanda Evlenmek isteyen Bayanlar

İlknur ben nasılsınız arkadaşlar? Hollanda evlenmek isteyen bayanlar için illa ki arayışta olanlar vardır. Ben de onun için buradayım. Arayışım, amacım tamamen evlilik üzerine. Ailemle birlikte Amsterdam’da yaşıyorum. Hollanda evlilik sitesi aracılığı ile ilan açıp eş adaylarımı bulmak istedim. Yaşım 27 olduğu için artık ciddi bir ilişki düşünüyorum. Çok küçük yaşta babam çalışmak için buraya gelmiş, arkasından da biz. Derken buralı olduk, galiba. Burada doğdum diyebilirim.

Hollanda Evlenmek İsteyen Kadınlar

Eğlenceli sempatik ve güzel bir bayanım. 170 boyunda 56 kiloda kumral anlayışlı biriyim. Kolay sinirlenmem fakat biraz kıskancım. Büro yönetimi ve yönetici asistanlığı mezunuyum. Uluslar arası bir firmada yönetici yardımcısı olarak çalışıyorum. Gezmeyi çok severim arkadaşlar. Alışveriş, sinema gibi hobilerim var. Ayrıca klasik müzik tutkunuyum.

Benim için aile oldukça önemli bir yere sahip. Yuvamı kurmak nasip olursa aynı hassasiyeti eşim ve çocuklarım içinde göstermek istiyorum. İlişki sürecinde ve evlilikte iletişime çok önem veririm arkadaşlar. Ne kadar doğru iletişim kurarsak birbirimizi anlamamız o kadar kolay olur.

Benim bazı kriterlerim var arkadaşlar. Evlenecek olduğum kişinin en fazla yaşı 39 olmalı. Bunun üstündeki yaş gruplarını kabul edemeyeceğim. Sürprizlere bayılan biri olarak eşimin romantik olmasını çok isterim. İlişkiyi, evliliği ayakta tutan en önemli şey dürüstlük, saygı ve sadakattir bana göre. Bu değerleri koruyabilirsek inanın bana ne aramızdaki aşk biter nede evliliğimizde ki heyecan.

Eşimin anlayışlı olması da benim için çok önemli. Ben tabii bunları söylüyorum ama acaba eş adayımın aklında nasıl bir evlilik, nasıl bir ilişki var? Hollanda eş arayan bayanlar için düşünceleriniz, planlarınız neler? Aklınızdakileri bana mesaj yolu ile iletin lütfen.

Hollanda Evlilik Sitesi

Evlendikten sonra nerede yaşamayı düşünüyorsunuz? Şahsen ben burada yaşamak isterim. Sizin buraya gelecek olmanız, diline ve kültürüne yabancı olmanız sorun teşkil edecek mi? Bunları düşündünüz mü hiç? Hollanda bayan evlilik ilanları sitesindeyseniz mutlaka bunun planını yaptığınızı varsayıyorum.

Hayalim telli duvaklı bir düğün yapabilmek. Eşimle, doğacak olan çocuklarımla bir ömür mutlu bir hayat temenni ediyorum. İnşallah doğru insanı doğru eş adayını buradan bulabilirim.

Hollanda Arkadaşlık Siteleri

Hollanda’da erkek arkadaş arayan dul bayanlar çok fazla. Yakın çevremde çok arkadaşım var. Bir arkadaşım Amsterdam arkadaşlık sitesi sayesinde evlendi bile. Ben de hayat arkadaşımı bulacağım yerin burası olduğunu düşünüyorum. Umarım sizin için, benim için her şeyin hayırlısı gerçekleşir. İlave etmek istediğim başka bir şey yok. Kendinizi detaylı anlatan mesajlarınızı büyük bir heyecan içerisinde bekliyorum. Şimdilik aranızdan ayrılıyorum. Hoşça kalın.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun