Iğdır Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Iğdır erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Gaviye adım merhaba. Iğdır erkek arkadaş arayan dul bayanlar için geldim ben. Belki de aradığım dostluğu buradan bulacağım bilmiyorum. Daha önce şansımı çok denemedim. İyi ki burayı gördüm gerçekten bana umut oldu. Burada yalnızlıktan kafayı sıyıracağım. Bunu kendi ellerimle yaptım aslında. Kendimi dışarıya kapatınca 6 ay kadar sessiz bir hayat sürdüm. Ama artık tamam yeterli bu kadarı. Iğdır dul bayan arkadaş sayesinde bol sohbet edeceğiz ne güzel.

Onun dışında umutsuz olmayın her şeyin hayırlısı diyeceğiz. Evlilik istemiyorum ben sadece arkadaş aramaya geldim haberiniz olsun. Onun dışında da farklı isteklerim yok yani para pul falan gözümde sıfır benim.

Iğdır Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Bir anımı paylaşacağım. Geçen sene aynı bu şekilde ben düşüncelerimle baş başa kalmışken biri çıktı karşıma. Adam çok seviyor falan tamam mı, peki dedim evlilik için ne diyorsun? Adamdan haber alamadım ertesi gün. Ya çok güldüm ben buna. Bu da demektir öyle sevgi pıtırcığı gibi görünenler ne yazık ki fos çıkıyor. Ben asil bir erkek arıyorum, özü sözü bir olsun. Yanımda dursa bile yeter bana tamam mı bu yani asla evlenmek falan adı bile geçmesin rica ediyorum.

Ben de durumlar bu şekilde beyler. Sizlerde nasıl falan biraz dinlemek isterim sizleri de. Harbi bir kadın mı arıyorsunuz, dostluk arkadaşlık mı kurmak istiyorsanız bunları anlatın bana. Gerisi kendiliğinden olacaktır. İnsanların bu zamana kadar nasıl tek kaldığına dair fikriniz var mı peki neyi nerede yanlış yapıyoruz? Artık can sıkıntısından ne bileyim ya memleket değiştirmeye karar verdim ama burada son kez şansımı denemek istiyorum. Bakalım artık kısmet diyelim. Ben kaçtım, söz sizde çünkü artık.

» Kars Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun