İnsanlar Ah İnsanlar

Ah insanlar ah

Arkadaşlar selam, iyi sohbetler diliyorum öncelikle. İsmim Hacer. Şu insanlar var ya moral bozan, yalnız bırakan. İşte onlardan çok şikayetçiyim ben. Takmamak lazım onun da farkındayım da işte neyse. Yeni bir arkadaşlık sürecine geçiş yapacağım sayenizde. Var mı benim gibi düşünen ve yalnızlıktan şikayet eden beyler? Varsa hiç beklemesin hemen yazsın mesajını bana. İnanın takatim kalmadı o derece yani. Ben melek değilim ki herkese iyi davranayım.

Gelmiş artık bitirelim diyor, çok katısın falan diyor. Ya sen başkalarıyla ilgilen sonra suçu bende bul. Yok öyle bir dünya ben de artık ciddi adım atmadan kafama göre biriyle arkadaş olacağım işte söz verdim. Bunun adı öç almak falan değil benim de bir hayatım var.

Yaşım 25. Üniversite okuyorum. Güzel bir bayanım çok da talibim var evlilik için ama asla. Şu zamanlarda aklımın ucundan geçmez. Önce bir arkadaş bulalım da adam gibi adam olsun. Yalnız bırakmasın, yanımdan ayrılmasın, gece gündüz takılsın falan. Ondan sonrasına bakılır ki bakılacak bir şey henüz yok yaşımız kaç daha be.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

4 yorum

  1. yorumbanneri