Isparta Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Isparta erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Isparta erkek arkadaş arayan dul bayanlar için buradayım. Dilara benim adım herkese iyi günler. Buraya neden geldim önce onu aktarmak istiyorum. Şimdi arkadaşlar devir yalnızlık devri ve bu hiç bana göre değil. Aslında uygun olmadı da ben öyle kendimle barışık bir kadın iken dul kaldıktan sonra ne bileyim insanlardan uzak kaldım. Yaşım henüz 37 yani çok da yaşlı değilim diye düşünüyorum. Isparta dul bayan arkadaş için yazdığımdan dolayı bu bölgede oturanlardan beklentim büyük.

Isparta Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Daha fazla mesaj daha güzel arkadaşlıklar demektir bence. Yeni insanlar tanımak istiyorum, güzel anılar biriktirmek falan. Bizim burası bilirsiniz gül cennetidir. Gül gibi kadınları da üzmemek lazım derim o halde.

Bu zamana kadar pek mutlu olamamış bir kadın ile tanışmak isteyenler bana yorum bırakabilir ve hatta mesaj atabilir. Çünkü daha güzel düşler bizi bekliyor her zaman. Genel itibariyle gezmeyi seven, insanlarla sürekli iletişimde olan bir kadınım. Bunun dışında gerçekçiyim, hayallere kapılıp gitmem. Neyse onu yaşarım ve tabi ki anlık yaşamayı severim. Dün ve yarın yoktur bence sadece içinde bulunduğumuz an vardır. İşte bu yüzden zamanın da kıymetini her zaman bilmemiz gerekiyor.

Isparta Dul Bayan Arkadaş

Her ne kadar kendine güvenen olsa da benim karşımda bocalıyorlar. Hep böyle oldu aslında. Bir de evlilik teklifi edenler oluyor, hayır ben sadece arkadaş edineceğim. Evlenmeyi asla düşünmüyorum beyler bilginiz olsun. Çok da aşırı düşünmen beni yorar, sizi de yoracaktır. İşte bu yüzden ben sadece kendimle ilgili kararlar almaya devam ediyorum. Bu kararlarımda sizlerin de yanımda olması gerek. Yani yeni arkadaşlıklar yeni başlangıçlar arıyorum. Buradan bulacağıma da adım gibi eminim. Bol şans herkese.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun