İstanbul Dul Bayan Tel

istanbul dul bayan tel

İrem ben herkese merhaba. İstanbul dul bayan tel arayanlar için geldim. 39 yaşında dul bir bayanım. Son zamanlarda yalnızlık hissi ağır basmaya başladı bende. Buradan ilan vererek arkadaş bulacağımı düşündüm.

Biraz kendimden bahsetmek istiyorum size arkadaşlar. 163 boyunda sarışın kendine bakan güzel bir kadınım. Özel bir klinikte hemşire olarak çalışıyorum. Hayatı, yaşamayı ve insanları seven biriyim. Kısa süren bir evlilik geçirdiğim ama hayata karşı umutlarımı hiçbir zaman kaybetmedim. İstanbul Avrupa yakasında kendi dairemde yalnız yaşıyorum. Hafta sonları izinli olduğum için kendime fazlasıyla ayıracak zamanım oluyor. Sahilde yürüyüş yapmak, denizi izleyerek dinlenmek bana ayrı bir mutluluk veriyor. Kız arkadaşlarımla dışarı çıkıp kafa dağıtmaya çalışsam da hayatımda ki duygusal boşluğu günden güne daha fazla hisseder oldum.

Kendim gibi sıcak, samimi, insanları ve hayatı seven bir arkadaş bulmak istiyorum. Belki yeniden aşık olup sevebileceğim birisi çıkar karşıma. İstanbul dul kadın telefonu arayanlar ne yönde bir beklenti içindeler acaba? Arayışınız arkadaşlık kurmak mı yoksa ileriye dönük uzun vadeli bir ilişki yaşamak mı? Şahsen benim şu an için evlilik gibi bir planım yok. Tabi şartlar neyi gösterir, yaşayacak olduğumuz ilişki bize neler sunar bilemem ama şimdilik bu düşünce içerisinde değilim.

İstanbul Dul Bayan Tel Arayanlar

Evet ne diyorduk. Gerçekten gezmeye bayılan biriyim. Genelde neler yaptığımı belirttim. Onların dışında film izlemek, sinemaya gitmek, kitap okumak hobilerimdir. Yaşa pek takılmam ama erkek arkadaşım 25-50 yaş arasında olabilir. Benim için en önemli şey güzel ahlak ve saygı. Bunlar partnerim olacak kişide yoksa isterse dünyanın en yakışıklısı olsun hiç umurumda olmaz. Bir erkek kadına nasıl davranması gerektiğini, kadının narin varlık olduğunu bilmeli. Kadına değer verip saygı göstermeli. Kadın ruhundan anlamalı.

İstanbul dul bayan tel arayanlar benimle iletişime geçsinler o halde. Mesaj yazanların hepsine elimden geldiğince geri dönüş yapacağım arkadaşlar. Umarım güzel dostluklar, arkadaşlıklar kurabiliriz. Artık hayatımda güvenebileceğim, sevebileceğim biri olsun istiyorum. Sırtımı ona yasladığımda güven duymak istiyorum. Başka da bir şey demiyorum ve mesajlarınızı bekliyorum. Şimdiden heyecan bastı diyebilirim beni. Fazla beklemek istemiyorum. Görüşmek üzere hoşça kalın

Mesaj Gönderin


[mashshare]

9 yorum

  1. yorumbanneri
  2. Selamlar nasılsınız? Umarım sizi rahatsız etmemişimdir. Dürüst ne istediğini bilen güzel bir arkadaşlık kurma düşüncesinde olan beyim. İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum bekarım. Ciddiyseniz görüşmek sizi daha yakından tanımak isterim

  3. Merhaba bende İstanbul Sarıyer’de yaşıyorum. 37 yaşında devlet memuruyum. Boşanmış bir beyim. İsterseniz birde dürüstlüğe önem veriyorsanız sizinle tanışmak isterim.