İsviçre Evlilik Sitesi

isvicre evlilik sitesi

Başkent Bern’den kucak dolusu sevgiler ve selamlar arkadaşlar. Nasılsınız? İsmim Helen. 26 yaşında niyeti ciddi evlenmek isteyen bayanım. Evlilik kararı aldığım için İsviçre evlilik sitesi üzerinden şansımı denemek istedim. Aradığım eş adayımı, sevgilimi İsviçre arkadaşlık sitesi sayesinde bulacağıma inanıyorum. Öncelikle sormak istediğim bir şey var arkadaşlar size. Neden İsviçre evlilik sitesi arıyorsunuz? İsviçre’den evlenmek isteyen bayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Burada yaşayan bir bayanla evlilik hayali, evlenme isteği neden taşıyorsunuz? Bunları bana göndereceğiniz mesajlarda detaylı belirtin lütfen. Kendimle devam edeyim hemen. Ben 167 boyunda 50 kiloda sarışın, bakımlı hayatı ve insanları seven bir bayanım. Güzel olduğumu düşünüyorum. Bern’de ailemle yaşıyorum ve özel bir hastanede hemşire olarak çalışıyorum.

İsviçre Evlilik Sitesi

Ben çok küçükken buraya gelmişiz. Gözümü burada açtım diyebilirim. Güven problemim olduğu için kolay kolay kimseye güvenemiyorum arkadaşlar. Evlenmek kolay bir olay değil malumunuz. Bir ömür beraber yaşayacağın insanı seçmek, ona güvenmek, doğru insan olduğuna karar vermek gerçekten çok zor. Tabii ki ilişkimde, evliğimde bazı şeylerin olmasını istiyorum. Benim için en önemli değerler sadakat duygusudur. Bu konuda yeterince hassasım. Zaten güven sorunum ana nedeni de bu. Neyse neyse inşallah İsviçre arkadaşlık sitesi hayallerime kavuşturacak beni.

Her bayanın olduğu gibi benimde evlilikle ilgili hayallerim var. Sonuç itibari ile hayatını birleştireceğin kişiyle bir ömür beraber olacaksın. Bütün güzellikler onunla yaşansın ister insan. Hayallerimi süsleyen adamın biraz romantik ve kadına değer veren biri olmasını istiyorum. Kendine bakmalı. Hayatı ve yaşamayı sevmeli benim gibi. Hayattan keyif almayı bilmeli. Bu düşünceye sahip değilse zaten evliliğinde de mutsuz olur insanlar. Beraber tatile, eğlenmeye gidebilmeliyiz. Beraber aktiviteler yapabilmeliyiz eşimle. Düşünsenize güzel bir düğünün ardından balayına çıktığımızı? Düşüncesi bile çok güzel, çok romantik bence.

İsviçre Arkadaşlık Sitesi

Farkındaysanız arkadaşlar artık herkes online sitelere yönelmeye başladı. Sohbetler, flörtler ve evliliklerin hepsi neredeyse ücretsiz arkadaşlık siteleri üzerinden gerçekleşiyor. Çevremde İsviçre’den erkek arkadaş arayan bayanlar çok fazla. Bence de en mantıklısı bu. Tanımak için daha fazla imkanı ve fırsatı oluyor insanın. Ayrıca daha fazla kişiyle iletişime geçebiliyorsunuz. Nasip kısmet diyelim bizde. Bakalım buradan ciddi düşünen birini bulup evliliğe dönüştürebilecek miyiz ilişkimizi. Niyeti evlilik olmayanlar iletişim kurmasınlar lütfen. Benim amacım evlenmek.

Söylemek istediklerim bu kadar. Gerisini size bırakıyorum. Nasıl bir ilişki, nasıl bir evlilik hayaliniz var? Mesajlarınızda bunları belirtmenizi istiyorum. İletişim için telefon isteyeceksiniz biliyorum. Tabi ki beni ikna edenlere vereceğim o konuda sorun yok. Şimdilik benden bu kadar görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun