İtalya Evlilik İlanları

italya evlilik ilanlari

Herkese kucak dolusu sevgilerimi ileterek başlamak istiyorum ilanıma. İsmim Hilal. 29 yaşında 7 yıldır İtalya’da yaşayan evlilik kararı almış bir bayanım. İtalya evlilik ilanları sitesi aracılığı ile ilanımı buradan paylaşıp, İtalya’dan evlenmek isteyen bayanlar ile tanışma düşüncesinde olan eş adaylarıma ulaşmayı düşünüyorum. Arkadaşlar 7 yıl gibi uzun bir zaman oldu buraya yerleşeli. Vatandaşlığımı da aldım. İyi de bir işe sahibim.

Mimarlık ofisinde çalışıyorum. Maaşım buranın şartlarına göre gayet yerinde. Yaşamımı bir şekilde idame ettiriyorum. Ailem Türkiye’de. Yaz tatil dönemlerimde ülkeme, ailemi ziyarete sık sık gidiyorum. Arkadaş çevremden iş hayatıma kadar artık burada bir düzen oturttum. Hayatımın geri kalanını burada geçirmeyi planlıyorum. Bu süreçte yanımda olacak, hayatın tüm zorluklarına beraber göğüs gerip bir ömür mutluluğu paylaşacağım eş adayımı arıyorum. İtalya evlilik sitesi bana bu arayışımda nasıl bir eş adayı bulacak bakalım.

İtalya Evlilik İlanları

Fotoğrafımdan beni görebilirsiniz lakin ben yine de detay vereyim istiyorum size. 168 boyunda 53 kilo da sarışın renkli gözlü düzgün fizikli, kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren bir bayanım. Aynı şekilde eş adayımın da kendisine bakan birisi olması, kişisel bakım ve temizliğine özen göstermesini isterim arkadaşlar. Gezmek, sinema ve müzik dinlemeyi çok severim. Bunun haricinde çok iyi yemek yaparım. Özellikle İtalyan yemeklerine aşina oldum ve elim çok maharetlidir haberiniz olsun beyler. Farklı ve güzel hayallerim var eşimle olmasını istediğim. Bunları uzun uzun konuşuruz düşünüyorum tanışma ve flört sürecimizde.

İtalya’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Evlilik için bir çok şeyim hazır. Kendi evim var. Ufak tefek eksikleri eşimin de zevkine göre konuşarak, planlayarak giderebiliriz. Herkes huzur dolu mutlu bir evlilik yapmak ister. Kimse yıllarca hayalini kurduğu evliliği bitirmek yada mutsuz olmak için bu yola girmez fakat evlilik sürecinde iletişimin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Anlayışlı, sadakati yüksek sevgi ve saygı dolu bir yaklaşım, bütün sorunları aşmamıza yardımcı olur.

Her evlilikte her ilişki de sorunlar olabilir. Sorunlara mantık çerçevesinde yaklaşıp sorunu çözme erdemliği gösterebilmektir önemli olan. Çiftler birbirlerini dinlerse, anlayışla yaklaşırsa, istek ve arzularını net bir şekilde dile getirirse işlerin daha kolay hallolacağı kanısındayım. Yeter ki iletişim becerimizi yüksek tutalım, birbirimize sevgiyi, saygıyı hiç bir zaman kaybetmeyelim.

İtalya’dan evlenmek isteyen eş arayan bayanlar olarak söyleyeceklerim şimdilik bu kadar. Mesajlarınızı heyecanla beklediğimi bilmenizi istiyorum. Her mesaja tek tek geri dönüş yapacağımı bilin. Görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun