İzmir Dul Bayan Arkadaş

izmir dul bayan arkadas

Selamlar herkese. Dul bir kadın ile muhabbet etmek isteyenler illa ki vardır o yüzden geldim buraya. İzmir dul bayan arayışında olan erkekler için yazıyorum. Nazlı ismim. Karşıyaka’da oturuyorum arkadaşlar. Öncelikle burası kadar güzel bir memleket daha yok. Ama gelin görün ki bende büyük bir eksik var. Erkek arkadaşım yok. Var tabi ama sadece kahve içmelik ya. Onun dışında her şeyi paylaşacağım bir arkadaş aramaya geldim. İzmir bayan arkadaş ilanları gerçekten bayağı varmış. İzmir’de erkek arayan bayanlar ne ister bilmem ama ben hızlıca bir arkadaş edinerek yoluma bakmak istiyorum. Evet, İzmir’de erkek arkadaş arıyorum telefon numaramı da yalnızca ne istediğini bilen saygılı bir ilişki yaşama düşüncesinde olan beylere vereceğim bilginiz olsun.

İzmir Dul Bayan

İzmir dul kadınlar denildiğinde bilirsiniz ki güzelliğimizle övünürüz her zaman. Bende oldukça güzel ve bakımlı bir bayanım. Yaşım 32, çok erken evlilik yaptım ve anlaşmalı boşandım artık bu şekilde keyfime bakıyorum anlayacağınız. Bazı insanlar farklı düşünebiliyor. Gerçekten umurumda değil. Ben iyi bir dost edinmeye geldim buraya. Her şeyiyle bana saygı duyan, yanımdan ayrılmayan güzel bir arkadaşlık kurmak istiyorum. Aşkın, Romantizmin bol olduğu, beni gerçekten sevecek, bana gerçek aşkı yaşatacak bir ilişki düşüncesi var aklımda. Hayatıma girecek olan kişiden tek isteğim saygılı olması, sevdiği kadına sahip çıkıp ona değer vermesi. Anlaşılması çok kolay huyu suyu güzel bir insanım. Karşımdaki kişi insan olsun, saygı ve sevgi dolu olsun yeterli. Gerisi hikaye gerçekten de. Ha bir de şans işte evlilik teklifleri zaman zaman geliyor yok arkadaş ben almayayım deyip kibarca uyarıyorum. Yani geçti o devran bizden.

İzmir Bayan Arkadaş

Şu sıralar neler yapıyorsunuz anlatsanıza biraz. Mesela neden İzmir bayan arkadaş arayışınız var? Ben yalnızlıktan deliriyorum bazen. Sahilde yürümesem burası bana cehennem ya bu yalnızlık nedir arkadaş. İyi ki şu kız grubumuz var yoksa ben buralardan da gideceğim. Ama İzmirli olmak ayrıcalıktır sonuç itibariyle. Güzel günlere olan inancım tam olduğu için hala buralardayım. Her neyse mesaj ve yorumlarınızı o kadar heyecanla bekliyorum ki anlatamam arkadaşlar. Çok sabırlı biri değilim o yüzden bir an önce okuyarak dönüş yapmak istiyorum işte.

» Aydın Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

1 yorum

  1. yorumbanneri