Kahramanmaraş Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Kahramanmaraş arkadaş erkek arayan dul bayanlar

Gülcan ismim iyi günler, iyi sohbetler dilerim. Kahramanmaraş erkek arkadaş arayan dul bayanlar olarak geldim aranıza. Gerçekten hislerim acayip kuvvetli ve bence aradığım şeyi bulacağım burada. Neyim eksik ki onu düşündüm de bulamadım. Evet, çok havalı değilim öyle düşünmeyin lakin bir kadın da kendine bakacak yani sonuç olarak. Kahramanmaraş dul bayan arkadaş için ilan açmak aklıma geldi. Artık baktım bu yalnızlık beni mahvediyor, şansımı denemeye geldim.

Kahramanmaraş Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Arkadaşlık ilişkileri aslında şans falan değil bence. Sadece kendine güvenmek gerekiyor. Onun dışında birçok arkadaşım var zaten sorun yok ama biraz daha samimi bir dostluk arıyorum. Umarım anlatabildim sizlere.

Kimsenin yorumu ya da mesajı havada kalmayacak arkadaşlar. Herkese geri dönüş yapacağım hem de kendi şahsi telefonumla beraber. Onun dışında bol bol sohbet edip gerçekten kendimize vakit ayırırız. En büyük eksiğimiz bu bence. Çünkü hep başka insanların mutluluğu için yaşadık. Böyle olmaz yani. Biraz da kendimize vakit ayırsak, gezip tozsak fena olmayacak diye düşünüyorum. Tabi sizlerin de düşünceleri bu konuda çok önemli. Heyecanlıyım, sabırlıyım, istekliyim bu konuda. Peki, sizlerde durum nedir anlatsanıza?

Kahramanmaraş Dul Bayan Arkadaş

Güzel günler yakındır diye diye yaşımız 40 oldu. Burada artık aradığım şeyi bulacağım inanıyorum. Her ne kadar kendimi kapatsam da sosyal çevreye artık öyle olmayacağım. Bitti tamam buradayım işte. Sosyallik başlasın beyler. Bana yazan herkese kapım açık yani mesajlarım, telefon numaram sizlerle. Başka türlü bir araya gelemeyiz işte. Dul kaldığım için genelde insanlar hep mutsuz sanıyor asla öyle bir şey yok. Ben sadece yeni arkadaş bularak hayatıma devam etmek istiyorum hepsi bu yani. Evet, neredesiniz o zaman gelsin mesajlar beyler.

» Malatya Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun