Kapalı Bayanlar Evlilik Sitesi

Kapali bayanlar evlilik sitesi

Nur adım. Merhabalar. Kapalı bayanlar evlilik sitesi arıyordum ne zamandır. 26 yaşında evlilik düşüncesi olan kapalı bir bayanım. Bu süreçte yanımda olacak var mı merak içindeyim. Genelde kapalı bayan arayanlar çoğunlukta. İnsanlar bu açıdan değerlendirilmemeli ama olsun. Kimileri evliliğe şans işi dese de ben tamamen kader olduğunu düşünüyorum. Yapmış olduğumuz seçimler sonucunda da bu kaderi bir nevi bizler tayin ediyoruz diyebilirim.

Kriterlerim var arkadaşlar. Bu site sayesinde bana ulaşacak kişiler en çok 35 yaşında olmalı. Çalışıyor olmalı ve ciddi düşünmeli. Evlilik düşüncesi dışında herhangi bir arayışım söz konusu değil zaten. Biraz heyecanlı yapım var. Seçiciyim ama çok değil merak etmeyin.

Kapalı Bayanlar Evlilik Sitesi

Dini değerlere önem veren bir bayanım ben arkadaşlar. Elimden geldiğince dini vecibeleri yerine getirmeye çalışıyorum. Evlenecek olduğum kişide de aynı hassasiyet görmek isterim. Özel bir firmanın reklam bölümünde çalışıyorum. Gezmek, eğlenmek yeni şeyler denemekten keyif alan biriyim. İlişkilerimde çok sadığımdır. Sadakate ve aile kavramına çok önem veririm. Hayat arkadaşımdan beklentilerim olacak ister istemez fakat çok büyük şeyler değil.

Dürüst olsun, bana saygı gösterip beni sevsin. Hayatın tadını eşimle beraber çıkarıp evliliğimi, hayatı dolu dolu yaşamak istiyorum. Çocuğuma iyi bir anne, eşime harika bir eş olmak istiyorum. Kapalı bayanlar evlilik sitesi arayışım sona erdiğine göre şimdi eş adayı lazım bana.

Son 2 senedir aslında güzel arkadaşlıklar kurdum ama baktım ki evliliğin baş harfi bile geçmiyor. Neden vakit kaybedeyim dedim ve bıraktım. Sosyal arkadaş çevrem çok, lakin beni mutlu edecek bir adam bulamadım. Birde bu siteden denemek istedim şansımı. Bakalım nasip kısmet. Bana mesaj gönderirken kendinizi net bir şekilde ifade etmenizi istiyorum.

Gerçekten vakit kaybı yaşamak istemiyorum arkadaşlar. Kimse kimsenin vaktini, zamanını çalmasın. Bu yüzden niyeti doğru düzgün olanlar yazsın. Aklıma yatan, aynı ortak özelliklere sahip olduğumuz eş adaylarıma telefonumu vermek istiyorum. Bu sayede birbirimizi daha iyi anlayıp tanıma imkanımız olur ne dersiniz?  Evlilik düşünen türbanlı kadınlar arıyorsanız buyurun ben buradayım. Mesajlarınızı heyecanla bekliyorum arkadaşlar görüşmek üzere diyelim.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

3 yorum

  1. yorumbanneri