Karabük Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Karabük erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Aycan ismim iyi sohbetler, bol muhabbetler gençler. Karabük erkek arkadaş arayan dul bayanlar için geldim. Benim gibi kendini genç hisseden beyler buradaysanız bekletmeyin ne olur. 6 aylık yalnızlığım burada sona ersin istiyorum ya. Bakacağız göreceğiz derken hayat bitti neredeyse. Her neyse Karabük dul bayan arkadaş ilanlarını görünce mutlu oluyorum ben. Yazacak bir yer buldum sonunda. Dul yafa bekar ve kibar beyleri beklerim muhabbete.

Numaramı isteyeceksiniz muhtemelen o konuda da tabi ki sadece yorum bırakan ya da mesaj atanlara göndereceğim sorun yok. İyi bir sohbete başlayalım derim ben çok beklemeden. Sabırsız bir kadınım belli oluyor herhalde. Aman ya çok uzatmamak lazım beyler haydi gelin sohbet edelim işte.

Karabük Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Senelerdir mutluluğu aradım durdum. Meğer yanımızdaymış adı yalnızlıkmış. Sonra baktım bu da mutluluk değil tamamen bocalamak. Bir başıma yaşadığım için gerçekten artık sıkıldım. Dostlarım elbette var, kız arkadaşlarım çok ama hiçbiri bana derman olmuyor nedense. İşte bu nedenlerden dolayı geldim aranızdayım arkadaşlar. Son dönemlerim böyle geçiyor. Dul kalınca insan biraz daha derin düşünüyor. Ama ben bu kadar düşünmek istemiyorum bir an önce yeni arkadaşım ile yola devam etmeye geldim.

Karabük Dul Bayan Arkadaş

İstesem dışarıdan da arkadaş edinirim ama artık inancım yok. Herkes sahte olmuş ya bana göre değil. Haliyle son dönemlerde ne kadar yalnız kaldım anlatamam sizlere. Umarım beni anlıyorsunuzdur. İşte bu yüzden yalnız bırakmazsanız çok sevinirim. Buradan herkese mutluluk diliyorum. Tabi önce kendi mutluluğum olsun, insanlar üzülmesin falan. Gerisi teferruat gibi geliyor bana. Her neyse bakalım artık yazan şanslı beylerle hemen iletişim kurmak isterim. En kısa zamanda görüşmek üzere buralarda olduğumu lütfen unutmayın.

» Kastamonu Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun