Karaman Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Karaman erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Karaman erkek arkadaş arayan dul bayanlar arayanlar için buradayım. Atiye ben. Gerçek bir arkadaş bulmaya geldim. Nedir bu gerçek arkadaş sıralamak gerekirse; anlayışlı, aşırı kıskanmayan, sıkmayan, seven ve güldüren. Bunlar varsa bana yazabilirsiniz, yoksa da yazın olur mu çünkü bazı insanların içinde çıkmayan yetenekleri vardır. Ben çıkarırım o güzel sohbetimle. Biraz muhabbet sardığı zaman zaten ne kadar mantıklı hareket edeceğinizi benden iyi bilirsiniz.

Karaman dul bayan arkadaş için gelmeden önce çok düşündüm işte. Acaba dedim bana uygun kriterde birileri çıkar mı diye. Olmaması için bir engel göremiyorum artık. Bu nedenle yazan herkese telefon numaram ile geri dönüş yapma kararı aldım haberiniz olsun.

Karaman Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Beyler ben her zaman olgun davranırım. Yaşımın 38 olduğuna bakmayın yani her anlamda insanların yanında olurum. Kimseyi kırmadım bugüne kadar ama ben çok yalnız kaldım. Bitsin bu yalnızlık artık. İnanın daralıyorum, umutsuz yaşamak güzel değil. Herkesin içinde bir umut vardır ve o umuttur bizi ayakta tutan şey. Tutarsız davranışlarım da hiç olmadı. Haliyle benimle bu yola çıkmak isteyen herkesin yazması yeterlidir.

Karaman Dul Bayan Arkadaş

Bir de şu var; evlilik gibi bir hayalim artık yok. Sadece arkadaş kalmak ve öyle devam etmek istiyorum. Karaman merkezdeyim. Görüşmek isteyen konuşmak isteyen yazabilir. Tabi ki önce telefondan başlayacağız. Bir tanışalım, kim nedir ne değildir ondan sonra yol haritamızı çizeriz. Gerçekten beyler yalnızlık hiç hoş bir şey değil. Ben yol arkadaşı bulmaya geldim diyorum sadece bu yani. Bakalım ya şansımız biraz dönerse artık yalnız da kalmam ben.

» Mersin Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun