Kars Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Kars erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Kars erkek arkadaş arayan dul bayanlar Gizem adım. Yaşımı falan merak ediyorsunuz doğal olarak ama sonra paylaşırım bu bence çok önemli değil. İlk olarak neden buradayım onu söyleyeyim. Artık yalnız yaşamanın bana göre olmadığını fark ettim. Zaten son 3 senedir böyleyim ama baktım olmuyor artık ilanımı açayım dedim kötü mü yaptım ki? Hayır beklentim gerçekten çok büyük. Kars dul bayan arkadaş için geldiğimden dolayı benimle inanıyorum ki pek çok kişi arkadaşlık kurmak isteyecektir.

Bizim buralar soğuktur olsun, sohbetim ısıtır nasıl olsa. Bunun dışında heyecanlı bir bekleyiş içerisinde olacağımı da asla unutmayın. Ha bir de evlenme gibi bir şey ile bana gelmeyin. Sadece sıkı bir dostluk veya arkadaşlık.

Kars Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Hayatımda şuna hep inanmışımdır. Güzel bakan güzel görür. Ama bana güzel bakmak zorunda değilsiniz zaten güzelim. Düşünsenize 1.72 boyunda, ela gözlü, 39 yaşında bir kadın var karşınızda artık. Peki nasıl arkadaşlık kuracağız? Bana yazan herkese numaramı veririm oradan devam ederiz. Başka türlü muhabbet kuramayız. Geceler gündüzleri kovalarken hayat nasıl da hızlı ilerliyor. Birkaç aya 40 yaşına girmiş olacağım. Ah ah yine duygusala bağladım. Neyse bakalım ya şans bize de gülsün bu defa.

Kars Dul Bayan Arkadaş

Sizlerin neler yaptığına dair henüz fikrim olmayacağı için bu noktada mesajlarınız gerçekten çok önemli. Yaşınızı da yazarsanız sevinirim. Zaten arkadaşlığın yaşı yok ama bekar ve dul arkadaşlara numaramı vereceğim. Evet bir de ben zaten çalışan bir kadınım ama akşamları müsaitim. Uykuyla da aram pek yok yani konuşuruz istediğiniz şekilde. Aktaracağım başka bir şey henüz bulunmuyor. Sözü sizlere bırakıyor ve mesajlarınızı beklemeye koyuluyorum. Unutmayın, bir şeye ne kadar çok inanırsanız, gerçekleşme ihtimali o kadar artar.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun