Kastamonu Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Kastamonu erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Duygu ismim selam herkes burada mı acaba? Tabi ki ya Kastamonu erkek arkadaş arayan dul bayanlar için geldim haberiniz olsun. Çok mu beklentiyi yükselttim diye sorarsanız asla yani. Ben her zaman öyleydim, bakımlıydım. Yaşım daha 44 oldu yani yaşlı olmadığımdan dolayı. İnsanların dul bir kadın ile nasıl huzurlu olabileceğini biliyorsunuzdur çok da anlatmama gerek yok bence. Benim gibi Kastamonu dul bayan arkadaş sayesinde inanın belki hayata bakış açınız değişecek.

Durum böyle olunca kendinizle ilgili farklı heyecanlara girebilirsiniz. Yani evlilik düşünmüyorum bunu en başta söylemek isterim. Ondan sonra bol sohbet hep muhabbet taraftarıyım. Eğer ben bir insana güvenirsem onu asla tek bırakmam. Ben hep böyle düşünürken sürekli yalnız kaldım biliyor musunuz? Ah be nasıl olduysa artık kendimle ilgili duygu ve düşüncelerimi ikinci plana attım.

Kastamonu Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Artık böyle olmasını istemem. Egoist bir yapım yok ama bu önceden tanıştığım insanlar bu duruma getirdi beni. Neyse ya çok da söylenmeyeceğim. Buradan yazanlar bana yeter de artar bile. Her zaman insancıl yaklaştım, duygularımı da paylaştım. Hal böyle olunca karşımıza da değişikler çıktı.

Kastamonu Dul Bayan Arkadaş

Gelin şu kafa yapımı beraber değiştirelim. Ben her anlamda sohbetimi yaparım, otururum da görüşürüm de. Yeter ki başlangıçta o güveni bana verin beyler. İnanın güzellik gibi geçici olan her şeyi geride bırakmak lazım. Dostluk konusundaki tavırlarınız bunlardan daha önemli kesinlikle. Bana yazabilirsiniz, istediğinizi de sorun bekliyorum. Buralarda olacağım çünkü istediğim tarzdaki arkadaşlıkları ancak buradan bulacağım farkındayım. Haydi o zaman ben heyecanlı bekleyişime geçeyim sizler de o güzel paylaşımlarınıza.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun