Kayseri Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Kayseri erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Gizoş ben aslında ismim Gizem ama arkadaşlar böyle söyler. Kayseri erkek arkadaş arayan dul bayanlar ilanı açmaya karar verdim. Peki neden diye soracaksınız bence. Arkadaşlar yani bilmiyorum böyle yürümüyor ya. Hep üzüntü hep stres artık olmuyor. Ne kadar güzel şey varsa yitirdik şu hayatta. Artık geri gelsin bunlar. Bilemiyorum ne olur neler düşünürsünüz ama ben ömürlük bir arkadaş arayışındayım.

Kayseri dul bayan arkadaş için evet çok da fazla ilan yok görüyorum. İşte bu nedenle hem sohbet hem de daha yeni bir hayat isteyenler bana yazsın diyorum. Tabi bu aşamada neler vaat edeceğim onları da söyleyeyim. Kendim varım işte daha ne olsun beyler?

Kayseri Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Daha önceleri sosyal medyada çok takılırdım ama baktım ki yok sahtelik akıyor insanlardan bıraktım. Son dönemlerde biraz huzursuz oluyorum. Muhtemelen yalnızlıktan işte. Artık böyle devam etmemeli ya ben bunu hak etmiyorum ki zaten. Her neyse ya bakıp göreceğiz güzel şeylerle karşılaşmak hepimizin hakkı bence. Hele ki benim gibi güzel bir kadın yani daha ne diyeyim. Ah insanlar biraz daha anlayışlı olsa kimse yalnız kalmaz.

Kayseri Dul Bayan Arkadaş

Az heyecanlı az sabırlı biriyim. Kötü bir huyum yok beyler. Yaşımı söylemedim herhalde ben 38 yaşındayım daha yeni girdim ama. Durumlar böyle olunca insan bir yenilik istiyor hayatında. İşte o yenilik de artık siz olacaksınız yani bana yazanlar olacak. Merak etmeyin telefon numaramı hemen vereceğim. Başka ne anlatsam diye düşünürken gelecek mesajları hayal etmeye başladım ya. Her yoruma ve soruya açığım. Kimseyi üzmem asla. Hepsini geçiyorum bir de ben aradığım kişiyi bulursam hiç yalnız bırakmam ama hiç.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun