Kilis Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Kilis erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Güzel günlerimiz olsun. İsmim Petek beyler. Kilis erkek arkadaş arayan dul bayanlar için geldim. Yaşımı merak edersiniz şimdi siz söyleyeyim hemen. 37 olduk artık tam gaz hayat devam ediyor aslında. Onun dışında biraz kendimden bahsetmek isterim. Şimdi beyler biraz alıngan bir yapım var idare edeceğiz artık. Onun dışında Kilis dul bayan arkadaş sürecinde bana yazan herkes ile iletişim kuracağım o da ayrı mesele.

Her zaman kendimle barışık oldum lakin bakıyorum ki dostlarım bile yalnız bırakıyor. Haliyle hepsini geride bıraktım ve sildim rehberimde. Ben artık sadece ama sadece ileriye bakacağım gerisi yok yani. Her neyse mesajlarınız önemli anlatabildim mi beyler? Durmayın öyle yazın da konuşmaya başlayalım.

Kilis Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Benden bir tane daha yok yani olsa zaten herkes mutlu olur. İki sefer evlilik düşündüm ama biri oldu ve bitti. Şimdi artık arkadaşlık kuracağım, her şeyi mi de sırlarımı da paylaşacağım. Tek olmuyor ya hele böyle sakin bir şekilde. Merkezdeyim aslında arkadaş çevrem geniştir. Ama bende sorun var işte güvenemiyorum ki artık. Her zaman en iyisi olsun istiyorum. Bu defa olacaktır inanıyorum. Umudu olmayan insanın sevdiği arkadaşı da olmaz. İşte bu yüzden bana yazanların hepsine anlık dönüş yapacağım tekrar paylaşmak isterim.

Kilis Dul Bayan Arkadaş

Geçenlerde yine evlilik teklifi aldım ama reddettim doğal olarak. Bu süreçte neler yaşanır bilinmediği için aynı şeyi tekrar yapmam. Yani aynı hataya düşmek istemiyorum. Sıraladığım bu nedenler beni haklı çıkarıyor. Güzel bir arkadaşlık sürecine dahil olmak gibi bir amacım var. O zaman gelsin mesajlar ben de telefon numaramı atayım önümüze bakalım yani. Merak ettiğiniz farklı bir şey varsa lütfen soralım olur mu?

» Gaziantep Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun