Kırıkkale erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Kırıkkale erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Nevbahar’dan selam. Kırıkkale erkek arkadaş arayan dul bayanlar için buradayım. Benimle arkadaşlık kurmak isteyenler mutlaka yazsın. Gerçekten ben buradan ayrılmayacağım. Aradığım dostluğu buradan bulacağım. 31 yaşındayım, evet erken boşandım ne yapayım çekemedim daha fazla kıskançlığı. Güzel olduğum için oraya gitme, şunu yapma yani ne bu hayat çekilir mi ya? Kırıkkale dul bayan arkadaş ilanlarına bakarken kendimi gördüm burada.

Hani zor bir şey değil ben de açayım ilan dedim, hepsi bu işte. Kimler yazacak, kimler yanımda olacak bilmiyorum. Bildiğim tek şey, arkadaşlık kuracağım kişilerin gerçekten mutlu olacağı. Gerisi inanın çok güzel duygu ve düşüncelerle yoğunlaşacak ve mutlu edecek. Bu zamana kadar çok arkadaşım olmuştur, yarısı bırakmıştır, diğerleri aramıştır ama hep boş sohbet.

Kırıkkale Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Ben yeni bir çizgide ilerlemek istiyorum. Onun dışında dedim ya çok güvendim ama yarı yolda bıraktılar. Ben öyle biri olmadım bu yaşıma kadar. Hep iyi şeyler düşündüm, hep kendime vakit ayırdım ve iyimser biri olmaya devam ettim. Aradığım kriterler de aynı bunlar. Dürüst olun, yarı yolda bırakmayın gerisi o kadar kolay ki yani. Elbette beklentilerinizi falan da yazmanız gerekiyor.

Kırıkkale Dul Bayan Arkadaş

Yaş kriterim de var. En çok 45 yaşına kadar olan beyler yazarsa sevinirim. Kibar adamları severim, saygılı beylerin başımın üzerinde her zaman yeri vardır. Böyle yani çok büyük beklentilerim yok işte. Seçenekler artırılabilir ama telefondan devam edelim. Buraya o kadar çok şey yazmak istiyorum ama sabahlar olmaz yani sayfa sayfa dökerim içimi. Haliyle sadece mesajdan devam edelim telefondan konuşalım ki karşılıklı olsun. Çok güzel hobilerim de var benim onlarla da mutlu olacağımıza eminim.

» Kırşehir Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun