Kırklareli Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Kırklareli erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Selam, Gülistan adım. Kırklareli erkek arkadaş arayan dul bayanlar için geldim. İçim kıpır kıpır gerçekten. Çünkü biliyorum ki ben artık yalnız kalmayacağım. Bu zamana kadar da öyleydim ama ne bileyim aradığımı bulamadım. Dul olduğum için evet ilgi gösteren çok oldu falan. Ben artık öyle kafama göre takıldığım için arkadaş olacağım kişinin de özgür olması gerekiyor. Yani bekar veya dul. Kırklareli dul bayan arkadaş için bana her saat yazabilirsiniz.

Numaramı vererek sohbete geçeriz hızlıca. Sizden çok daha fazla heyecan doluyum biliyor musunuz? Çünkü yeni bir süreç başlayacak, belki buranın en güzel dostluğu kurulacak bilemezsiniz ki. Güzel düşünelim güzel olsun ya.

Kırklareli Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

İnsanların benimle ilgili düşüncelerine şaşırmıyordum eskiden. Yani önüne gelen istediği gibi yorum yapıyor. Artık yanımda biri olursa bu durum da sona erecek ne güzel. Küsmem kimseye, trip de atmam beyler ama kırıcı olanlarla asla konuşmam bir daha. Ben gerçekten görüp göreceğiniz en ılımlı kadınım kıymet bilene tabi ki. Bakalım ya bu süreçte insanlar ne kadar düşünceli göreceğiz hep beraber. Biraz sabırlı olmak lazım ama tanışma sürecinde.

Kırklareli Dul Bayan Arkadaş

Şimdi beyler sizden küçük bir ricam daha olacak. Bana yazarken sizlerin de böyle kendinizi tanıtmanızı rica edeceğim. Aksi durumda anlaşamayız bence. Çünkü kim ne yapıyor, neden burada ve neden ben sorusuna yanıt vermesi gerekiyor. Bunların dışında hepimizin bu hayattan beklentisi farklı elbette. Dönüp dolaşıp aynı yere gelmektense güzelce yaşayıp bu hayatı mutlu hale getirmemiz gerekiyor. Yani bilmem ben böyle düşünüyorum varsa yanlışım lütfen paylaşın. Yalnızlık ağır gelmeye başladığı için buradayım. Yaşımı da sadece yazanlarla merak edenlerle paylaşırım beyler.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun