Kırşehir Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Kırşehir erkek arkadaş arayan dul bayanlar

İyi günler. Aylin adım. Kırşehir erkek arkadaş arayan dul bayanlar konusunda meraklı olanlar için geldim. Ben her zaman kendisiyle barışık bir kadınım. Bu nedenle ilgi ve alaka gösteren fazlasıyla var. Lakin biraz kendimle baş başa kaldım yani zaman ayırdım. Bu da bana bazı şeyler öğretti. Mesela önce kendinize değer verin, sizden başka değerli yok. Bununla beraber size saygı gösteren ile yolunuza devam edin. Kırşehir dul bayan için ilan açmak aslında mantıklı geldi.

Bu arada gerçekten yalnız bir kadın olduğumdan dolayı bazen sıkılıyorum. Buradan en azından gelecek mesaj ve yorumlarla mutlu olacağım. Numaramı da sadece yazanlara veririm bence olması gereken de bu. Beyler şu konuda da anlaşalım. Yaşım 38 benim. Haliyle yeteri kadar olgunum ben. Öyle çocuksu hareketlere gelemiyorum.

Kırşehir Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Bir de güven sorunu asla yaşamak istemiyorum anlaşıldı umarım. Yani bir yere gidiyorsam evet söylerim falan ama karşımdaki yalan konuşursa ben arkadaşlığımızı orada bitiririm. Bunun dışında kısaca böyleyim ya telefondan devam edelim bence. Çünkü kendimi yazsam buradan yetmez ki alan. Yani sizler de doymadan okursunuz ondan adım gibi eminim. Haliyle telefondan devam edersek daha mantıklı olacaktır.

Kırşehir Dul Bayan Arkadaş

Kırşehir’de oturuyorum burada kalmaya devam edeceğim. Yalnız yaşadığım için biraz sıkıldım ya dürüst olayım. Kendime uygun arkadaş arayışına bu yüzden girdim. Gerçekten yalnız bırakmayacak hep yanımda olacak birileri yazarsa iyi olur. Çünkü benim de sanırım sabrım kalmadı bu konuda. Yani iyi bir arkadaşlık başlasın istiyorum. Biraz huysuzum en baştan söyleyeyim. Takıntılarım var ama çözülmeyecek bir şey değil hemen korkmayın ya. Neyse ben uzatmayayım da doğrudan mesajlarınızı yorumlarınızı beklemeye koyulayım.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun