Kız Arkadaş

kiz arkadas

Herkese selamlar arkadaşlar adım Sevgi. 2000’liyim. Kız arkadaş arayanlar varsa eğer bir dakika ben geldim işte. Geçenlerde kız arkadaş bulma adına burayı buldum. Biraz yalnızlık var bende haliyle burada buldum kendimi. Eğer benim gibi bir süreç yaşayanlar varsa çok beklemesin derim. Tamam hemen evlilik akla geliyor günümüzde ama yok ben sadece arkadaş olma derdindeyim. Şimdilik evlilik gibi bir düşünce içerisinde değilim. Malum yaşımdan ötürü daha çok erken.

Kız Arkadaş Arıyorum

Kız arkadaş seçiminiz nasıl, kriterleriniz neler onları da yazarsanız değerlendirmek isterim. Aslında ben hiçbir şekilde ayrım yapmıyorum. Bu aşamada yanımda olan olmayan kim varsa muhabbet ederim yani. Genel olarak seçici insanlar çıkıyor karşıma ben de bunu anlamıyorum ya. Önce bir konuşalım bir sohbet edelim bakalım. Konuşmadan etmeden ön yargı içinde olan insanlara pek anlam veremiyorum açıkçası.

Kız Arkadaş Bulma

Neyse arkadaşlar konuyu fazla dağıtmadan devam edeyim. İki kişi arasında gerçekten saygı varsa o kısa sürede sevgiye dönüşebilir. Bununla beraber kız arkadaş bulmak isteyenler artık sanaldan arıyor. Ben olsam ben de öyle yapardım. Çünkü reeldeki arkadaşlıklar çıkar üzerine. Ama burada sohbet ve muhabbet sürekli hale geldiği için herhangi bir saygısızlık söz konusu olmuyor. Eğer benim gibi düşünüyorsanız beklemeyin yazın derim.

Evet bir de şu var; Yok oraya gitme, yok bununla konuşma. Daha sevgili olmadan kıskananlarla çok karşılaştım ben. Bu tür şeyler beni daraltıyor bilmenizi isterim. Eğer gerçek bir sevgi arıyorsanız ne bekleyin ne de bekletin. Kısıtlamaya gelemiyorum. Tabii ki bu başıma buyruk iş yapacağım anlamına gelmiyor ama bazen insanlar kıskançlığın dozunu ayarlamakta zorlanıyorlar sanırım.

Kız Bulma

Zor mu bu devirde bu kadar anlamıyorum ben. Herkes bir şekilde insanları üzmeye devam ediyor. Buna ne gerek var gerçekten yani. Kimse kimseyi üzmesin, kırmasın yani. Neyse güzel düşünelim ki güzel olsun arkadaşlar. Yazarsanız numaramı veririm. İzmirliyim bu arada haberiniz olsun. Zaten fotoğrafımda var azda olsa görme şansınız mevcut beni. Üniversite okuyorum ve yalnızım evet inanın buna ben çok ama çok yalnızım.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

4 yorum

  1. yorumbanneri