Koca Arıyorum

Koca ariyorum

Merhaba, ben Meltem nasılsınız arkadaşlar? Umarım iyisinizdir. Uzun vadeli bir ilişki arayışındayım ve evlenecek koca arıyorum. 30 yaşına girdim. Artık hayatımı paylaşabileceğim bir hayat arkadaşı bulma zamanının geldiğini düşünüyorum. 169 boyunda 52 kilo da bakımlı ve güzel bir bayanım. Web tasarım şirketinde grafiker olarak çalışıyorum. İlişkilerimde en önem verdiğim nokta, karşılıklı saygı, sevgi ve uyumdur. Sadakat, açık iletişim ve aile değerleri benim için çok önemlidir. Koca arayan bayanlar ile tanışmak istiyorsanız bana mesaj gönderebilirsiniz.

Zengin Koca Arıyorum

Zengin eş arıyorum arkadaşlar ama tam olarak açıklamak istiyorum bu konuyu. Ben çalışan biri olduğum için işimden de maaşımdan da memnunum. Güzel kazanıyorum. Eşimin de kazancının iyi olmasını isterim haliyle ama, öyle çok büyük beklentiler içinde değilim. İyi bir işi, iyi bir maaşı olması yetiyor benim için.

İlgi alanlarımdan bahsedeyim biraz size. Seyahat etmeyi, doğa yürüyüşlerini ve kitap okumayı seviyorum. Aynı zamanda sporla ilgileniyorum. Düzenli olarak spor yapıyorum. Eşimin de bu tarz ilgi alanlarının olması benim için güzel olur. Karakter olarak, neşeli, anlayışlı ve güvenilir biri olduğumu söyleyebilirim.

Empati yeteneğim güçlüdür arkadaşlar. Eşimle duygusal olarak bağ kurmayı önemserim. Hayattan beklentilerime baktığımda mutlu bir evlilik, aile kurmak ve çocuk sahibi olma gibi düşüncelerim var. Dedim ya çok gözü yükseklerde olan birisi değilim. Anlayışlı bir eş, huzurlu bir hayat benim için yeterli. Umarım koca arıyorum ilanları bana hayallerimdeki eşi bulmamda yardımcı olur.

Koca Arayan Kadınlar

Genelde koca arayanlar evlilik hazırlığı içerisindedir. Benimde çeyizim hazır sayılır neredeyse. Eksik olan şeyler tabi ki var. Onları da eşimle beraber karar verip halletme düşüncesindeyim. Arkadaş çevremde de koca arayan kızlar oldukça fazla. Hepimizin ortak beklentileri aynı işte. Düzgün eş adayını bulabilmek. İyi bir baba, iyi bir koca arayışındayız anlayacağınız. Arkadaşlar şimdi her ilişkide her evlilikte sorunlar yaşanabilir. Önemli olan bu sorunları nasıl ele aldığımız, nasıl çözüme kavuşturacak olduğumuzdur. Ben sorunları yapıcı bir şekilde çözmek için çaba gösteren biriyim. Sorunları uzatıp birbirimizi yıpratmaktan ziyade onları çözmeye odaklanırım.

Son olarak, her ilişkinin zaman, sabır ve özveri gerektirdiğinin farkında olmamız lazım. İlişkiyi birlikte büyütmek ve olgunlaştırmak için beraber çaba göstermemiz gerekiyor. Karşılıklı anlayış ve uyumla güzel bir gelecek inşa edeceğimizi düşünüyorum arkadaşlar. Artık sözü size bırakıp ben kenara çekiliyorum. Koca arayan bir bayan olarak mesajlarınızı bekliyorum. Görüşmek üzere hoşça kalın.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

10 yorum

  1. yorumbanneri
  2. Merhaba benimle evlilik amacı ile iletişim kurmak ister misin prensesim? Ciddiyim sanırım sizinle anlaşabilirim. Bende sevinç duyacağım sanırım. Ancak, tanışınca anlarız. Hayırlısı ne ise öyle olsun. Karakterimi kabul edersiniz, eminim