Kocaeli Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Kocaeli erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Pelin ben selamlar. Kocaeli erkek arkadaş arayan dul bayanlar için geldim nasıl herkes iyi mi acaba? Benim kadar heyecanlısı yoktur ama eminim. Çünkü ben bu süreçte inanın çok zedelendim ya. İnsanların gerçekten sahte olup olmadığını anlayamıyorsunuz. Neyse buradan az çok anlarız gibi. Kocaeli dul bayan arkadaş sayesinde bol muhabbet edeceksiniz unutmayın yeter ki gönüller bir olsun yahu.

Ben gerçekten arkadaşlarımı yarı yolda hiç bırakmadım bundan sonra da bırakacağımı asla düşünmüyorum. Buna rağmen çokça değer vermeme rağmen ben yalnız kaldım böyle. Yaşımı falan boş verin olgun bir kadınım. Erken dul kalınca demek ki yalnız da kalıyorsunuz onu anladım.

Kocaeli Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

İnsanların ne dediğine bakarım önce tabi bir de gözlerinin içine. Biraz şefkatli olmak lazım. Vakit su gibi akıp giderken sevdiklerimiz de ortadan kayboluyor. Bunun dışında neler verirdim ki yalnız kalmamak için. Her neyse olan oldu artık ileriye bakacağız. Gerçekten iyi bir dostluk kurmaya geldim. İnanıyorum kendime, güveniyorum elbette. Ama karşımdaki insanların da aynı şekilde bana gelmesi lazım. Yani tek bir adıma ben yüz adım giderim bilmiş olun.

Kocaeli Dul Bayan Arkadaş

Bu zamana kadar neler verdim kendimden peki onları da söyleyeyim. Güvenim kırıldı, duygularımla oynandı. Artık izin vermiyorum. Yaşım daha 43 biliyor musunuz bu yaşta çok deneyim sahibi oldum. İşte bu yüzden kendime de söz verdim artık beni üzenlerle bir araya gelmiyorum. Bana sanaldan mesaj atanlar daha çok yanımda olacaktır buna eminim. Artık diyecek diğer sözlerimi de telefondan sürdürelim. Yorumlarınız da çok önemli. Çünkü başka türlü sizlerle numaramı paylaşamam ben. En kısa sürede görüşmek dileğiyle hoşça kalın.

» Sakarya Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun