Konya Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Konya erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Sevda adım. Buradan herkese selamlar. Konya erkek arkadaş arayan dul bayanlar olarak aranızdayım. Gerçekten insanların bu kadar şanslı olduğuna inanamıyorum. Çünkü ben geldim artık inanın güzel günler göreceğiz. Son zamanlarda kendimi biraz yalnız bırakmış olabilirim evet ama bu bir cezaydı. Kafamı topladım sonunda. Şimdi ise kendime has bir arkadaş aramaya geldim. Konya dul bayan arkadaş için çok bakındım sonunda buldum burayı.

Bakalım şansımıza kimler denk gelecek. Bu kadar detaylı düşünmemek lazım aslında. Bakacağız ya güzel bir arkadaşlık kurmak zor olmasa gerek şu devirde. Tabi ki kafa yapılarımızın uyuşması gerekiyor. Zaten gerisi kendiliğinden olacak ki zaten.

Konya Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Herkes aslında şunu bilmeli gerçekten bir havalarda insanlar. Buna gerek var mı anlamıyorum. Bence yok çünkü insanlar anlaşabileceği kişilerle diyalog kurmalıdır. Onun dışında biraz sabır lazım. Sabırsızlık iyi değil var olan heyecanı da yok eder. Şahsen ben 42 yaşında olmama rağmen gayet güzel ve sabırlı bir kadınım. Önce şans veririm sonra duruma göre değerlendiririm. Elbette oturacağız da konuşacağız da ama son ana kadar. Sabır da bir yere kadar anlatabildim mi? Eğer baktım yok sahiplenmiyor, o zaman güle güle derim.

Konya Dul Bayan Arkadaş

Evet işte böyle arkadaşlar ya. Çok da uzatmanın anlamı yok bence. Çünkü okudukça sıkılacaksınız. En iyisi siz bana yazın da ben numaramı vereyim konuşmaya başlayalım. Gerçekten kendine bakan, ılımlı ve hoş sohbeti seven insanlarla arkadaş olmayı severim. Bir de kadına değer versin. Başka büyük beklentilerim yok, inanın yok ben artık ekleme yapmıyorum sadece sizlerden gelecek mesajlara yoğunlaşıyorum. Gerisi artık sadakat, mutluluk. Olur mu dersiniz?

» Aksaray Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun