Kütahya Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Kütahya erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Ferhunde ben. Ay çok heyecanlandım ya çünkü Kütahya erkek arkadaş arayan dul bayanlar için ilk defa ilan açıyorum. Onun dışında birtakım şeyler paylaşacağım sizlerle. Aslında ben her seferinde üzülen tarafım biliyor musunuz? Neden olduğuna dair en ufak bir fikrim yok. Tabi çok değer veriyorum ondandır herhalde. Kütahya dul bayan arkadaş ilanlarına bakanlar varsa bana yazabilir.

Her seferinde insanların bana olan güveni artıyor unutmayın. Çünkü ben harbi bir kadınım. Kimseyi yarı yolda bırakmadım bu güne kadar bundan sonra da bırakmayacağım. İnsanların en ufak bir şeyde kafasının bozulduğunu da biliyorum tıpkı benim gibi. Ama olsun gittiği yere kadar bu süreç şekilde ilerleyecek zaten.

Kütahya Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Sade ve güzel bir hayatı seçtim ben. Arkadaşlarım bana evlen falan diyor sürekli. Ama bunu bir daha yapamam. Sadece arkadaşlık kurarak yoluma devam etme kararı aldım. Buradan bana yazacak olan beyler hiç beklemesin. Biraz sabırsız insan olabilirim lakin kimseyi kıracak bir yapıda değilim olmam da. Ancak bana verilen değerin aynısını ben de görmek isterim hepsi bu yani. Onun dışında maddi anlamda asla beklentim bulunmuyor. Benim evim de var arabam da kafama göre takılıyorum.

Kütahya Dul Bayan Arkadaş

Kütahya’da benim gibi güzel biri var mı merak ediyorum aslında. Açık konuşmak gerekirse yok diye düşünüyorum. Bunun dışında istisnalar olacaktır. Beni görüp beğenmeyenler falan bilemiyorum artık. Her neyse ya bana yazanlar gerçekten mutlu bir sürece hazır olsun. Gerisi teferruat bilginiz olsun. Ufak şeyleri asla sorun etmedim bu zamana kadar bundan sonra da etmeyeceğim. Sadece anlaşılmak istiyorum, bir kadının en çok da buna ihtiyacı vardır. Mutlu olmak benim de hakkım.

» Manisa Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun