Makedonya’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Makedonyadan evlenmek isteyen bayanlar

Merhaba herkese arkadaşlar. Tansu ben nasılsınız? Makedonya’dan evlenmek isteyen bayanlar var mı diye soruyorsunuz ya işte karşınızdayım. 30 yaşındayım ve evlenmeye karar verdim. Makedonya evlilik sitesi sayesinde eş adayımı bulmak istiyorum. Kendimden bahsedeyim size hemen sevgili beyler. 170 boyunda 53 kiloda esmer bir bayanım.

Makedonya Kızı ile Evlenmek

Üsküp’te yalnız yaşıyorum. Bir otelin Resepsiyonist görevlisi olarak çalışmaktayım. Çocuklarıma iyi bir anne, eşime iyi bir eş ve iyi bir ev kadını olacağımı düşünüyorum. Mutfakla aram oldukça iyi, harika yemekler yaptığımı bilmenizi isterim. Gitar çalmak, müzik dinlemek, yüzmek, sinema ve alışveriş vazgeçilmez hobilerimdir. Benim gibi Makedonya kızı ile evlenmek isteyenler beylerin düşüncelerini de merak ediyorum aynı zamanda. Bizim için neler düşünüyorsunuz? Mesajlarınızda belirtin lütfen.

Makedonya’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Makedonya’dan evlenmek sakın ola gözünüzde büyümesin arkadaşlar. Kültürel olarak zorluk yaşayacağımı zannetmiyorum ben. Yeter ki doğru eş adayını bulabilelim karşılıklı olarak. Mutlu olmak, gerçek aşkı tatmak istiyorum evlenecek olduğum eşim sayesinde. Çok bir beklentim yok ama beni sevsin, bana değerli olduğumu hissettirsin, beni önemli kılsın yeter. Bu değerler benim için gerçekten çok çok önemli.

Eşimin anlayışlı ve sadık olması evliliğimiz adına çok önemli. Hayata bakış açımdan olsa gerek pozitif insanlar her zaman dikkatimi çekiyor. İletişime önem veren biriyim. Konuşmayı becerebilen insanların halledemeyeceği sorun yoktur diye düşünüyorum. Evlilik kararı insan hayatının önemli kararlarındandır. Bu nedenle evlilik niyetinde olan kişiler seçici davranmalı. Sizin de böyle belli başlı kriterleriniz ve dikkat ettiğiniz şeyler vardır illaki. Bunları bana mesajlarınızda iletmenizi istiyorum. Bu sayede doğru insan olup olmadığımızı tanışma öncesi anlamış oluruz. Eş adayımın yaşının en fazla 40 olmasını isterim. 40 üzeri beyefendiler benimle iletişime geçmesin lütfen.

Makedonya Evlilik Sitesi

Evlilik kararını kolay almadım arkadaşlar. Çok düşündüm, artık hayatım düzene girmesi gerektiğine inanıyorum. Yoksa böyle yalnız bir hayat sürmekte nereye kadar. Evet daha önce teklifler aldım ama güven olmadan hiçbir şey olmuyor. Geçenlerde çok ciddi biri yazdı bana. Üsküp’ten bayan arkadaş arıyorum diye. Olur konuşalım sohbet edelim dedim. Konuştuk yazıştık hatta telefonlaştık ama ileriye taşıyamadık. Nasip kısmet demek ki bu işler. Vakti zamanı gelmeden olmuyor gibi.

Şimdi arkadaşlar niyetim evet evlilik fakat öncesinde arkadaş olmamız, birbirimizi tanımamız için bir sevgililik süreci yaşamamız gerekiyor öyle değil mi? Bu şekilde ilerlersek taşları yerine daha sağlam oturturuz diye düşünüyorum. Sizin bu konu hakkındaki fikirleriniz neler?

Evimizi dizelim, mutlu, mesut şekilde önümüze bakalım diye çıktım yola. İlanımı okuyan herkes yazabilir. Olup olmayacağına beraber karar vereceğiz zaten. Birinci önceliğim evlenmek ona göre arkadaşlar. Ben gidiyorum, kalbim burada mesajlarınızı heyecanla bekliyorum. Karşılıklı uyum olacağını düşündüğüm kişilere telefonumu hemen ileceğim arkadaşlar. Ardından sohbete başlar birbirimizi daha iyi tanımaya başlarız. Herkes için hayırlısı olur umarım görüşmek üzere..

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun