Malatya Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Malatya erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Buradan herkese selam olsun. Malatya erkek arkadaş arayan dul bayanlar Emel ben. Yaşım 43 ama pek önemli yok bence. Çünkü ben zaten her zaman kendine bakan biriyim. Bu noktada insanların dediklerini umursamam. Bakımlı bir kadın olarak ilk görüşte beni çok beğenen oluyor haberiniz olsun. Normalde Arguvan’lıyım ama merkezde oturuyorum. Malatya dul bayan arkadaş için geldiğimden dolayı biraz yazan çok olur gibi. Herkes ile muhabbet edeceğim o da ayrı mesele. Hoş sohbetler bizi bekliyor emin olun. Neden mi? Çünkü yeni bir sayfa açtım hayatımda. Tabii birazda heyecan olsun istiyorum. Ne kadar heyecan olursa o kadar iyi bir süreç yaşarız.

Malatya Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Şunu da söyleyeyim arkadaşlar. Ben bu yaşıma kadar insanlara ilgi gösteren biri oldum ama karşılığını alamadım ki. Bu yüzden biraz da egoist davranıyorum ne yazık ki. Olsun düzelirim belki. Son 2 aydır hep böyle. Nereye gitsem tek başımayım. Biraz merhamet vardı sanki o da gitti. Çok da konuşmak istemiyorum ama biraz daha sabredeceğim. Yani buradan gelecek olan arkadaşlık tekliflerine göre hareket edeceğim başla türlü olmayacak.

Malatya Dul Bayan Arkadaş

Bir de bana yazarken ne olur yaşınızı falan da söyleyin. Büyük bir kriterim yok ama bilmek istiyorum doğal olarak. Güzel bir arkadaşlık başlasın istiyorum yani böyle güzel bir kadının en doğal hakkıdır bu. Neyse çok övdüm sanırım kendimi işte. Bu süreçte kendimle ilgili bazı programlarım var ama arkadaşım ile beraber uygulamak isterim. Mesela bir Karadeniz turuna çıkmak isterdim hep. Tek olmuyor canım sıkılıyor. Bakalım işte beraber karar alırız sonra da çıkarız yola. Ne güzel olur değil mi?

» Elazığ Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun