Manisa Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Manisa erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Şirin ben iyi günler dilerim. 39 yaşında genç ve güzel bir kadın olarak aranızdayım. Gerçi Manisa erkek arkadaş arayan dul bayanlar için geldim az çok fark ettiniz. Buradan arkadaş bulacağıma inanıyorum. İnsanların şahsım hakkındaki düşüncelerini umursayan bir yapım yok onun yanı sıra güzel günler düşlemek istiyorum herkes gibi. Manisa dul bayan arkadaş konusunda buradan beklentim büyük.

Yorumlar mesajlar ne yazarsanız anında okuyup kendi numaram ile dönüş yapacağım. Her seferinde beni üzen insanlar çıktı karşıma. Şanssızlık mı kadersizlik mi ne derseniz deyin lütfen. Ama biraz daha yalnız kalırsam ben buralardan da çekip gideceğim. Son şansımı bu sitede denemeye geldim işte umarım beni anlıyorsunuz arkadaşlar.

Manisa Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Evet, güzel günler diyorduk. Doğru en çok beklediğim şey ama bir türlü bulamadığım. Umutsuzluk olarak görmeyin ama ben böyleyim. Ne zaman biri karşıma çıkacak ve severek bakarsa gözlerimin içine işte o zaman tamam bu derim. Ama kızlar da erkekler de aynı şeyi söylüyor. Sen de güzel şansı yok diyor. Çalışıyorum bu arada. Günüm bir şekilde geçiyor ama artık daha güzel geçsin. Yok mu beyler arkadaş olmayı düşünen biri?

Manisa Dul Bayan Arkadaş

Gerçekten heyecanlı ve güzel bir kadın ile dostluk kurmak isteyenler burada vardır bence ya. Sanki bende sabır kalmamış gerisi kolay gibi ama beklemeye devam işte. Şükrediyorum halime ki ben çok bakımlıyım. Her gittiğim yerde dikkat çekiyorum lakin içim yalnız, kutuplaştım kendim ile. Diyorum aynaya bakınca ya Şirin sen gerçekten çok tatlısın ama neden yalnızsın? Yanıt bulamadığım için hemen kendimden kaçıyorum işte. Anlayacağınız bende durumlar böyle arkadaşlar. Sizlerden gelecek mesajlara talibim herkes ile sohbet etmek de isterim.

» İzmir Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun