Mardin Erkek Arayan Dul Bayanlar 

Mardin erkek arayan dul bayanlar

Nihal ismim selam olsun buradan tüm beylere. Mardin erkek arayan dul bayanlar için ilan açmaya karar verdim. Bu noktada yanımda olacak herkes ile iyi geçineceğim. Çünkü bu süreçte inanın ben daralıyorum falan ama arkadaşsız da yapamıyorum. Ne bileyim en azından telefonda bile güzel bir süreç yaşamak iyi gelir bana. Mardin dul bayan arkadaş konusunda herkese desteğim tabi önce kendini anlatabilen kişilere. Doğru dürüst beylere her zaman telefonumu veririm. Bu zamana kadar böyle oldum bundan sonra da değişmeye niyetim yok beyler. Artık gerisini size bırakıyorum ve sağ salim telefonda görüşme umut ediyorum.

Mardin Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar 

Mardinli güzel yârim diye başlayan o şarkıdaki güzel ben olmak istiyorum. Her zaman bu konuda sohbet ederim herkes ile tanışırım o konuda da sorunum yok. Ama bu saatten sonra özlem çekmem ben. Kimseyi kırmadığım gibi beni de kimse kırmasın yani zor bir şey değil. Her zaman hasretlik arkadaşlıklar yaşadım. Yaşım 39 oluyor ama ne bileyim artık beyin yaşım kaç oldu. Gençleşmek isterim herkes gibi. Bu süreç böyle yalnız bitmemeli gerçekten bu tür platformlar kesinlikle işe yaramalı artık. Biraz duygusala bağladım daha fazla uzatmadan konuyu kapatayım en iyisi.

Beyler benim kriterlerim aslında herkeste olması gereken şeyler. Bu konuda ben üzülmek bile istemem artık. Karşımdaki insanları da üzmem demiştim. Sadece kibarlıktan yanayım. Kadınları anlayabilen her erkek kibardır bu arada. Söz konusu bir kadının hayalleri olunca elinizi taşın altına koymanız gerekiyor bence. Tabi bunlar kendi şahsi fikrim. Sizlerin düşüncelerini de merak ediyorum. E haydi o zaman yorumlarda buluşalım, mesajlarda numaramı da vermek istiyorum. Bir an önce muhabbet edelim.

» Diyarbakır Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun