Mersin Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Mersin erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Yıldız ismim. Mersin erkek arkadaş arayan dul bayanlar olarak geldim. İyi ki burayı seçtim ya diğer yorumlara falan bakıyorum ne kadar çok mesaj var. İnsanlar sosyalleşiyor sanaldan. Çünkü gerçek ortamda böyle güzel düşünceler hep sahte olmuş. İnanamıyorsun ki nereden bileceksin her zaman keyfi davranan insanlarla karşılaşacağını. Bu yüzden sabırlı bir şekilde hareket etmeye devam ediyor olacağım. Mersin dul bayan arkadaş için bana yazmanız mümkün arkadaşlar.

Peki kriterlerim neler; 50 yaşını geçmemiş, kadınlara saygı ve sevgili olan dul arkadaşlar yazsın bana. Bekar beyler de yazarak arkadaşlık kurmak isteyebilir o da ayrı mesele. Her neyse güzel düşüncelere sahibim umarım karşıma çıkacak kişiler de öyle olur.

Mersin Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Ben burada güzel vakit geçiriyorum. Normalde yazlığım var ama canım sıkıldığı zaman giderim genelde. Bu yüzden merkezde oturuyorum şimdilik. Arabam atlarım çok sıkılırsam bir Adana yaparım veya Antalya’ya giderim. Anlayacağınız kafama göre ya her şey bende. Bu süreçte yanımda bir erkek arkadaş olsa fena olmaz. Yaklaşık 2 sene oldu herhalde yalnız takıldığım zaman süre. Durum böyle olunca ben artık ileriye dönük kararlar almaya başladım işte. Evlilik değil ama samimi bir dostluk. Neyse numaramı verdiğimde detaylı konuşuruz nasıl olsa.

Mersin Dul Bayan Arkadaş

Ben yeter ki samimiyetinize inanayım arkadaşlar gerisi kolay olacaktır. Bu noktada benimle beraber yola çıkmak isteyen herkesi beklerim. Her ne kadar yalnızlık diğer adım olsa da bunu yeneceğiz beraber. Numaramı sadece yazanlara veririm öyle açıktan paylaşmam sonra 100 kişi arar uğraşamam ciddi anlamda. Hayatımızdaki tüm olumsuzluklara rağmen yaşamaya ve paylaşmaya devam edelim isterim. Sonrası kolay ya istediğimiz bir yaşam kursak bize yeter.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun