Muğla Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Muğla erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Kolaylıklar adım Yaren. Muğla erkek arkadaş arayan dul bayanlar konusunda meraklı beyler için buradayım. Umuyorum ki gerçekten hayallerimiz gerçekleşir. Bu kadın ne istiyor diye soracak olanlara şunu söylüyorum sadece. Biraz huzur biraz mutluluk. Gerçekten çok değil yani. 39 yaşına girdim ben ve bu zamana kadar sanki hep yalnız yaşadım. Muğla dul bayan arkadaş olarak modern bir hayatım var ama kimseye karşı bunu kullanmadım.

Bana çok havalısın diyen var ilk bakışta. Ama tanıdıktan sonra herkesin düşüncesi değişiyor. Bir noktada haklılar evet havalı olabilirim ama kendime bakmam nedeniyle öyle görünüyor işte. Neyse geçelim bunları şimdilik. Güzel günlere merhaba diyecek miyiz siz ondan haber verin.

Muğla Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Tükenme noktasında değilim merak etmesin kimse. Sadece yeni bir sayfa açınca insan düşünüyor neler olabilir diye. İşte kimler yazacak falan filan. Benim en büyük kriterim ne biliyor musunuz? Kesinlikle düşünceli bir insan olmalı karşımdaki. Yoksa ben zaten aynı yola çıkmam. Düşünecek yani sevdiğini düşünecek bir insan. Başka türlü hayat geçmez. Egoist insanları asla sevmem. Hava atan, parasıyla gösteriş yapanlardan da nefret ederim.

Muğla Dul Bayan Arkadaş

Soracağınız herhangi bir soru varsa açıkça ifade edebilirsiniz. Elbette merak edeceğiniz şeyler olacaktır diye düşünüyorum. Gün geçmiyor ki karşıma çıkanların hepsi güven vermesin. Ya biraz sadakatli olur insan yanlış mıyım? Genel itibariyle yalnızlıktan dem vuranlar hep öyle düşüncesiz olmuştur. İşte bu nedenlerden dolayı da yalnız kalmaya devam etmişlerdir. Önce kendinizi değil karşınızdakini düşünürseniz mutlu olmaya devam edersiniz söylemek istediğim bu yani. Her neyse ben gidiyorum ama yazılacak her yoruma veya mesaja anında dönüş yapacağım emin olabilirsiniz. Numaramı da bu arkadaşlarla paylaşırım konuşmaya başlamak adına.

» Denizli Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun