Muş Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Muş erkek arkadaş arayan dul bayanlar

İyi günler. Adım Pervin. Öncelikle nasılsınız iyi misiniz? Muş erkek arkadaş arayan dul bayanlar konusunda beklenti içerisinde olanlar bana yazabilir. Çünkü hayat gerçekten garip olmaya başladı. Benim gibi güzel bir kadın nasıl böyle yalnız kalıyor hiç anlamıyorum. Demek kaderimiz böyle. Ama son bir kez buradan ilan açmayı denemek istedim. Muş dul bayan arkadaş için uzaklara gitmenize gerek yok işte.

Yaşım 37. Çok yaşlı bir kadın olmadığımdan sanırım şanslıyım biraz. Eğlenceli bir yapım var. Onunla beraber insanlarla kolayca anlaşıyorum. Şeytan tüyü derler ya biraz ondan var bende. Tam üzerine bastınız. Haydi şimdi gelin muhabbete başlayalım.

Muş Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Arkadaşlar dediğim gibi burada olma sebebim bellidir. Her zaman insanların mutluluğundan yanayım ben. Ama önce kendi mutluluğumu düşünmem gerekiyor. İlan açma nedenim budur zaten. Eğer gerçekten yanımda olacaksanız yazın. Öyle 1-2 günlük arkadaşlıklar kurmak istemiyorum. Gerçekten böyle düşünenler yazarsa çok sevinirim. Bir de şöyle bir şey var. Hani şu evlilik isteyen beyler. Biraz düşünün ben zaten dul olarak yazıyorum, çok güzel olduğum için eminim teklif alacağım ama şimdiden yanıt vereyim, ‘hayır’ çünkü sadece arkadaşlık kurmak üzere buradayım.

Evet ben daha nasıl kendimi açık bir şekilde ifade edebilirim diye düşünüyorum. Kafamda kuruyorum ama cümlelere dökemiyorum. Haliyle bana yazarsanız daha hızlı iletişim kurabiliriz. Bu süreçte yanımda olacak beylere şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum. Güzel günlere ilk adımı beraber atalım ama arkadaşça, dostça. Son zamanlarda inanın yalnızlıktan artık ne yapacağımız şaşırdım. İşte bu yüzden de aranızdayım ve gitmeye niyetim yok. Yine de her şeyin hayırlısı olsun ne diyeyim ki başka. Sabırlı bir süreç beni bekliyor gibi.

» Ağrı Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun